Wpis z mikrobloga

"Eeee jakie noszę perfumy? A co ja pedał jestem? Ja nie potrzebuję, ja się myję!"
A dla tych co się nie myją ( ͡° ͜ʖ ͡°) mała lista perfum, które kojarzą mi się z mydłem:
Prada Amber Pour Homme - białe mydełko z piżmem
Prada Luna Rossa edt - lawendowe mydełko z gorzką pomarańczą
Prada L'homme - pudrowe mydełko z irysem
Moschino Uomo? - cytrusowe mydełko z kolendrą
Burberry Touch - białe mydełko z fiołkiem
Acqua di Parma Colonia/ Colonia Assoluta - gorzkawe, mocno cytrusowe mydło
D&G Pour Homme - mydliny z szarego mydła
D&G Intenso - więcej mydlin z szarego mydła

i mniej mydlane, ale jednak:
Amouage Reflection - mydełko z białymi kwiatami
JPG Le Male - lawendowe mydło ze słodką wanilią
Str8 Original - szare mydło z bazylią
Versace the Dreamer - ręce palacza umyte szarym mydłem o zapachu kwiatów polnych
Versace Pour Homme - mocno cytrusowe, mocno słodkie białe mydło
Chanel Platinum Egoiste - ekskluzywne, wytrawne, świeże, metaliczne, lawendowe mydło

Na razie mam flaszkę Moschino Uomo i VPH, bo to chyba najlepszy stosunek jakości do ceny, resztę mam lub miałem w dekantach, szukam czegoś na codzień mydlanego i żeby nie kosztowało za dużo, co polecacie z listy lub macie jakieś swoje propozycje? Kawaler 30 lat, styl casual lub smart casual, uległy, stopa nr 45, otyły, czarne włosy i lekko prawoskrętny lulok.

#perfumy
  • 17
@NiedzwiedzBilly: Mi się podoba, dla mnie to raczej jabłkowo-imbirowy żel pod prysznic.
@VentaBlack: Luna Rossa to chyba moje ulubione mydełko, gdyby nie cena to na pewno bym miał flaszkę. Parametry ok, szału nie ma, ale ta kombinacja delikatnego mydła w tle z lawendą i gorzkimi cytrusami jest wg mnie bardzo ciekawa. Nie umiem oderwać nosa od ręka jak testuję, a przy globalnym teście czuję się bardzo elegancko, czysto. Bardzo fajne
Moschino Uomo to mydełko z kolendrą i Pepsi Twist ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Też mi się tak kojarzy, ale samo otwarcie ;)

też uważam, że EDP dużo lepsze


@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Dla mnie Y EDP to jest taki zapach typu "patrzcie świnie, król parkietu, ręka jak złamana, nak****am perfumy, nana nana nana" trochę infantylny i głośny, coś jak Eros i pasowałby mi bardziej na imprezę niż na
Jak dla mnie Prada Amber to jest najczystszy zapach mydła/prania. Poza tym dużo piżmiakow na mnie tak wybrzmiewa, najlepszy przykład to Birkholz Berlin Soul, na moim bracie ciężki, słodki zawodnik złożony z oudu i jakiegoś słodkiego alkoholu, na mnie mydełko o aromacie drewnianym :D L. T. Piver Musk chociażby, 10 minut lekkiego moczu a potem 6h intensywnego mydła