Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, po co tym Katarczykom cały mundial? Podobno koszta organizacji wyniosły 220 mld dolarów (to są 2 budżety Polski). Gdzie 7 pozostałych, wcześniejszych mundialu kosztowało łącznie niecałe 45 miliardów dolarów

Przecież Katarczykom to sie nigdy nie zwroci. Ok, rozumiem ze chcieli zaistniec w swiecie, ale raczej nie widze zeby zgarneli jakies kolejne wieksze, masowe imprezy. Po co to wszystko?

Maja tyle kasy, ze oni traktują to po prostu jako forme rozrywki?

Np. ja jako normalny czlowiek lubie wyjsc do kina, to oni stwierdzili ze sobie mundial zorganizują?
Przeciez to jest tyle pieniedzy.

#mundial #mecz #katar #lewandowski
Pobierz Xolan - Powiedzcie mi, po co tym Katarczykom cały mundial? Podobno koszta organizacji...
źródło: comment_1668935471dedoDh9L5F2UvGOFlYRpMF.jpg
  • 17
@Xolan: A po co Rzymianom były igrzyska? Po co Tysonowi był tygrys? Masz hajs to masz głupią zachcianke i se kupujesz. Pewnie jeden z drugim siedział, palili sobie sziszke i powiedział ty

- "Ahmed, dawaj #!$%@? se mundial u nas"
- Nie no Dżamal to nie przejdzie..
- Potrzymaj koze...

No i se kupili mundial. Tyle. Jesteś bogaty to masz nawet ochote na to żeby modelka albo ty modelce narobić na
tzw sportswashing czyli wybielanie wizerunku za pomocą sportu


@march: No jak na razie im to średnio idzie xD Niektórzy ludzie nawet nie wiedzieli że jest takie państwo jak Katar, a teraz są pierwsi w #!$%@? w nich i nawoływaniu do bojkotu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xolan: ciężko uwierzyć, żeby były to koszty na takim poziomie.
Nawet Zjednoczone Emiraty nie były w stanie wybudować jednego największego budynku za parę miliardów. A Katar korzysta z pracy niewolniczej.
Nie wiem, może policzono każdą inwestycję infrastrukturalną od momentu ogłoszenia organizatora?
Wiadomo, że Katar ma kasę do przepalenia, ale bez przesady.
@Xolan: oni mają w dupie koszty bo na hajsie śpią. To czego potrzebują to uznanie ja zachodzie i poważne traktowanie - również po to by móc realizować projekty w przyszłości. A mimo kosmicznego hajsu w oczach zachodnich partnerów są, jeśli nie Beduinami, to egzotycznymi książętami z dalekiego kraju - no generalnie nikim o kim myślisz w kategoriach partnera biznesowego