Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro mam kolejny egzamin Państwowy na prawko. Macie jakieś sposoby aby przestawić mój durny łeb by on myślał, że to zwykła przejażdżka? Uwielbiam jeździć, dosłownie płynę na drodze, nie mam z niczym problemów jeżeli chodzi o poruszanie się furą po mieście a mimo to #!$%@? stres robi swoje podczas durnego egzaminu. Moim marzeniem jest mieć już prawo jazdy, bo tak jak wcześniej wspomniałem uwielbiam jeździć a też auto zmieni moje życie o 180 stopni. Jest mi ono również potrzebne do pracy. Będę wdzięczy za jakiekolwiek rady i nawet prześmiewcze pociski w moją stronę jak to przystało na wykop. Miłej niedzieli Wam życzę! #prawojazdy #stres

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6379c1fc079dfc321f978f83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak znajdziesz się w niepewnej sytuacji dla Ciebie, to powiedz egzaminatorowi uzasadnienie decyzji np. Jest sytuacja, że stoisz w korku masz skręcić, ale jak podjedziesz do przodu to zablokujesz skrzyzowanie, to powiedz egzaminatorowi, że nie masz miejsca na wzjazd na skrzyzowanie dlatego zatrzymujesz się w tym miejcu. Tak mi na kursie podpowiadali i potem to stosowałem na egzamininie. Nie komentuj wszystkiego, ale tego typu sytuacje wyjasniaj i nie bój się.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy sie da tak przestawic, nie oszukasz sam siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mozesz sobie jedynie uswiadomic, ze niezdany egzamin to nie koniec swiata i zawsze mozna go powtórzyć. Na egzaminie tez trzeba miec troche szczescia - do egzaminatora, trasy, czy sytuacji na drodze.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Co prawda ja na inną kategorie ale cały egzamin powtarzałem sobie w głowie zdam to. Calutki egzamin.
1. Raz nie zdałem na samej końcówce baba była zastawioną na pasach i na nie wchodziła nie widziałem tego. Brakło 10 minut. Ale byłem na siebie zły.
2. Egzamin to był zupełna klapa szedłem z bardzo złym stanie psychicznym odbiło się to że zakończyłem egzamin po 10 minutach. Kompletnie to nie był mój
PijanaŻyrafa: @hohohohoho: @Qullion: @kosapawel: @Andrzejbuncol: @Marcines: @htsz_: @ramzes44: dziękuje Wam wszystkim za wsparcie. Jutro punkt godzina 6:30 mam egzamin. Lekki stresik jest, ale myślę, że dam radę. Ogólnie w Krakowie jest teraz tak, że te barany strajkują i jeszcze chętniej kogoś oblewają. Poprzednio mnie gość oblał w taki sposób, że mogłem się spokojnie od tego odwołać, bo to on spowodował zagrożenie na rondzie. Ja
Nie zesraj sie czubie obyś oblał tego ci życze


@RysiekTornado: A ja czytając tak ten wątek życzę Ci abyś zmądrzał dzieciaku. Chłop się stresuje przed egzaminem co jest normalne a Ty mu takie kretyńskie porad dajesz. Ile Ty masz lat, 15? Przecież to nawet #!$%@? zabawne nie jest co napisałeś. Mógłbyś się chociaż trochę wysilić i napisać coś zabawnego, ale widocznie to dla Ciebie za dużo.

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie da się