Wpis z mikrobloga

Popularyzacja onlyfans i inflacja zbiera swoje żniwo w przemyśle diviarskim. Kiedyś ogłoszenia za 1000+ to była rzadkość z jakimiś top modelkami, teraz tak co czwarta ma ogłoszenie za tyle a i droższe się zdarzają i to jakieś trochę lepsze julki. Pełno ogłoszeń z listą wymagań co do klienta jakby to był tinder, a i nawet za loda bez gumy trzeba dopłacać. Ludzie, to już lepiej coutasa w ciasto wsadzić i pomieszać.
Startowe ogłoszenie za 400pln przez inflacje, poniżej to tylko fejki albo 70kg+.

Mi się wydaje ze poza oczywiście inflacja to przez onlyfansa i pokrewne serwisy jak twicz, po co rożowa ma uczciwe possać coutas razem z jajami za 200pln jak za wypowiedzenie nicku jakiegoś normika na kamerce albo pomruganie w stronę obiektywu dostanie tyle samo albo i więcej.
Jak ktoś jeszcze nie korzystał to niech lepiej się decyduje bo jak to w takim kierunku będzie szło to za parę lat to coś takiego pewnie będzie z 5k kosztować albo i w ogóle zniknie.

#skazanynadiving #divyzwykopem
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #milosc #feels #tinder
  • 20
@NoHej_CoTam: Powtarzam to od kilku lat, to wszystko jest winą facetów, którzy spermiąc do każdej napotkanej dziewczyny doprowadzili do takiej sytuacji, to nie dziewczyny zepsuły rynek matrymonialny, zrobili to faceci, sami stworzyli ten problem, który teraz ich dobija. I wiecie co? Nakręcają ten problem jeszcze bardziej, pchając coraz więcej kasy i coraz więcej wysiłku w poznaniu jakiejkolwiek kobiety będąc tak zdesperowanymi, przez co jest tylko gorzej.
@olaf_wolominski: na #!$%@? rynku div na pewno w jakimś stopniu ma wpływ rozpowszechnianie onlyfansów i tym podobnych, ale myślę, że to nie jest jedyna istotna przyczyna. Ostatnimi czasy inflacja to 20% i będzie pewnie rosła i to jest kolejny duży powód ogólnego zyebania tego rynku, ale inny, moim zdaniem najbardziej istotny to cuckizm wielu klientów, którzy zwyczajnie godzą się na ceny nierzadko z kosmosu (nawet uwzględniając inflację) i totalnie #!$%@? serwis
Jak się chce i się potrafi szukać, to ja polecam ogłaszamy24. Co za zajebistą pannę wyrwałem ostatnio to ja nie mam pytań. 400 za spotkanie, nie za godzinę. Wpadła do mnie o 22 i przesiedzieliśmy do 6 rano, a następnego dnia obydwoje do pracy xD. To była zajebista sprawa, a czego się sąsiedzi nasłuchali to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie zobaczymy co z tego będzie, bo panna