Wpis z mikrobloga

Chyba jedyną rzeczą za którą mogę byc dumny z #polska poza naszym imponujacym skokiem cywilizacyjnym przez ostatnie 30 lat jest postawa moich rodaków wobec #ukraina .

Nawet zalewające ostatnio tagi wojenne ruskie trolle nie wzbudzaja mojej wątpliwości że Polacy stoją tym razem jako naród po właściwej stronie

#wojna #neuropa
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kumpel19: akurat okazalo się że głupota jest zarowno na lewo i na prawo w tym kontekscie i o ile w Polsce tego nie widać bo w Polsce radykalniejszej lewicy niż uśmiechnięty Czarzasty nie ma to dialog na i z lewicą niemiecka czy francuską lewicą jest trudny bo dla wielu stwierdzenie że Rosja jest tak samo zla jak USA jest skandalicznie proamerykańskie ( taki chwyt próbowali stosować Olaf Scholz czy z
  • Odpowiedz
@Kjedne

skokiem cywilizacyjnym przez ostatnie 30 lat

xD Skok to może był na początku, od dobrych 8 lat jedziemy w dół. Może tego nie widzisz, ale ludzie są coraz bardziej dla siebie chamscy, służba zdrowia działa coraz gorzej, coraz mniej inwestycji publicznych (popękane chodniki, nieremontowane budynki i drogi), firmy nie inwestują w siebie tylko ściągają chińskie badziewie, nie ma mieszkań w dostępnej cenie, wszystko drożeje a z pracą jest coraz gorzej,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kjedne


skokiem cywilizacyjnym przez ostatnie 30 lat

xD Skok to może był na początku, od dobrych 8 lat jedziemy w dół. Może tego nie widzisz, ale ludzie są coraz bardziej dla siebie chamscy, służba zdrowia działa coraz gorzej, coraz mniej inwestycji publicznych (popękane chodniki, nieremontowane budynki i drogi), firmy nie inwestują w siebie tylko ściągają chińskie badziewie, nie ma mieszkań w dostępnej cenie, wszystko drożeje a z pracą jest coraz gorzej,
  • Odpowiedz
@Kjedne: wszystkie osoby o bardziej prawicowych poglądach które znam są za tym by pomagać Ukrainie i uchodźcom, jednak chcą też by te osoby podejmowały pracę i nie były zbytnim obciążeniem dla polski, a jesli łamią prawo to aby nie mieli żadnej taryfy ulgowej, myślę że to zdrowe podejście. Nie chcę by prawica była kojarzona z odklejonymi narodowcami
  • Odpowiedz
@Kjedne: wynika to z tego że możemy sobie mówić o Polsce i Polakach co chcemy ale zawsze należeliśmy do zachodniej cywilizacji. Nigdy nie zostaliśmy podbici przez mongolow którzy skrzywdzili narody wschodu w sposób do dzisiaj widoczny chociażby w tej wojnie
  • Odpowiedz
@Kjedne: Od 8 lat rok w rok PKB rośnie jak na drożdżach. W praktycznie wszelkich rankingach Polska jest w topce najszybciej rozwijających się panstw świata. Pięknie manipulujesz próbując umniejszać rządzącym, ale co byś nie powiedział statystyki i fakty są bezsprzeczne.
  • Odpowiedz