Wpis z mikrobloga

@Kotiki_to_nie_foki: nie wiem, a ziom od której ją adoptowałam gardzi takimi praktykami jak obcinanie najróżniejszych części ciała zwierzaka, bo potencjalny nowy właściciel jest debilem, więc nie on jej obciął, a więc ona musiała jakoś sobie go #!$%@?ć przez przypadek xD
a to nie tragedia bo skorpy z dużymi szczypcami wolą ów szczypiec używać do obrony/polowania.

najprawdopodobniej przy wylince może odrosnąć, ale skorpy linieją parę razy w życiu, więc nie liczyłabym na
  • Odpowiedz
@Carlos_Sainz: oj bardzo zależy, od gatunku, płci, warunków i wieku. Ta z zdjęcia to subimago rhombodera stalii, więc po swojej ostatniej wylince, pożyje jeszcze z mną pół roku, bo to samiczka, a tak "od wyklucia" to z rok żyją. Samce znacznie krócej, w cieple szybciej rosną ale szybciej zdychają. Ale są gatunki które żyją nawet 3 lata.
  • Odpowiedz
@Auurrriiii: ja kiedyś byłam aurora1016 i mi wszyscy mówili auri
znajomi z tamtego okresu z którymi dalej utrzymuje kontakt dalej mówią na mnie auri XD
nawet mój niebieski ma mnie tak zapisaną w telefonie

witaj w klubie aurich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GFG_: moje ulubione to właśnie metki, mirandy, rufilaty i striaty. Ale lowland to jak nasiona czarnuszki są, śliczności ()
ale pamiętam twoje posty o elektrykach, i też są obłędne, sama zastanawiałam się czy nie kupić maluszka (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Kotiki_to_nie_foki: a zapomniałam dodać, bać się nie boję tego miśka, bo mam mózg i nie #!$%@? zwierzaka celowo by go sprowokować. A i tak bardziej bałabym się tych jej wielkich masywnych szczypiec, które kruszą pancerzyki karaczanów w moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a "wyprowadzanie na spacer" pajęczaków to najgłupsza rzecz jaką słyszałam nie raz, bo nie jesteś pierwsza która o to pyta xD, nie ma absolutnie to
  • Odpowiedz
@Carlos_Sainz: a jak łowi ryby? Szczypcami? Tym prawym większym? Są kraby lewoszczypcowe, z większym lewym szczypcem? Widziałeś taki atak na żywo? Zjada calą czy zostawia np ogonek? To chłopczyk? Robisz mu wybieg w kociej kuwecie albo innym pojemniku z piaskiem, żeby czuł się jak na plaży? xD Tyle pytan, tak mało odpowiedzi a to tylko post o skorpionie bez kolca. (°°
  • Odpowiedz