Wpis z mikrobloga

@butterfly: możesz pytać się albo o owłosione zółte nogi poecilotherii striata, albo o te turbo owłosione to w tedy jest to moja dorosła samiczka tliltocatl albopilosus nicaragua ʕʔ
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: na ten moment mam z ok 25 zwierzaków, w różnych stadiach rozwoju, od maluszków po wielkie dorosłe krowy.

Jest to moje hobby, z zawodu jestem grafikiem komputerowym.

Trzymam paskudy w swoim mieszkaniu, w pokoju który jest jednocześnie moją sypialnią, pracownią i domkiem dla moich milusińskich. A pokój ma wymiary tak 18m²

Mieszkam na #!$%@? górnym więc jak by ktoś chciał to mała jest szansa na to, ale jak by ktoś
  • Odpowiedz
@Gialliard: no dawanie ziemniaków do wysokich terra jest pomysłem 300IQ+
Szczególnie jak sie zwierzak jeszcze naje.
Ale mam nadzieję, że nauczyłeś się, żeby tak nie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wujogm: klapek nieda rady, skorpiony to dosłownie chodzące czołgi. Najlepiej złapać takiego za ogon patyczkiem, w pudełko i oddać matce naturze, albo zdeptać i się poślizgnąć na jego flakach
  • Odpowiedz
@TypowyMarzyciel: są proste w obsłudze, jedyne czego potrzebują to dużej wilgotności, tak ok 80%-90%, temperatury od 26°C do 30°C, ale dają radę też w temperaturze pokojowej do 18°C. Jakąś kryjówę im dać, dla dorosłego osobnika zapewnić należy terra o wymiarach 30x30x30, i nasypać im podłoża tak, by mogły sobie kopać dowoli, z warstwą drenażu na dnie złożoną z wermikulitu/keramzytu by odprowadzać nadmiar wody. Dodaj do
  • Odpowiedz