Wpis z mikrobloga

@2-aminopirydyna: to mi się pofarciło :D ja tam byłam pierwszy raz i od razu w moich ulubionych warunkach. Nie mogło być lepiej. Mnie widok gór w chmurach potrafi nawet wzruszyć i to wcale nie muszą być jakieś ultra wysokie góry. Po prostu uważam, że to jest jedna z najpiękniejszych rzeczy na tym świecie
@w00nski: to zależy czy szczyt jest celem, czy droga na niego i z niego :) Dla każdego co innego jest ważne i rozumiem zawód. Ja tak miałam wchodząc na Kopę Kondracka. Po drodze pogoda całkiem ładna, trochę chmur przysłaniających szczyty było, ale już na samej Kopie na stronę słowacką prawie zero widoków, a je zobaczyć chciałam. Dopiero po zejściu ciut niżej było więcej widać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@choochoomotherfucker: każdy lubi co innego i czego innego szuka w górach. Ja lubię doświadczać i bycie na szczycie lub iście w chmurach to bardzo ciekawe przeżycie. Rozumiem, że dla Ciebie szczyt w chmurach może nie być ciekawy, a wręcz może byc rozczarowujący po przebyciu długiej drogi. Chyba że chodzi Ci o ewentualne deszcz lub burzę. Tego też się zawsze obawiam, dlatego zawsze trzeba sprawdzac prognozy pogody na bieżąco, komunikaty dla danego