Wpis z mikrobloga

@Addek15: jedna z lepszych farb, przedostatni remont malowałem nim całe mieszkanie i dodatkowo robiłem nimi ten tynk stiukowy. Ostatni remont jednak zrobiłem Becker Designers i w sumie lepiej kryła niż magnat.
@Addek15: Mi się bardzo dobrze malowało Magnatem, polecam. Nie mam porównania z jakimiś topowymi produktami, ale nie wiem co musiałyby dodatkowo robić, żebym czuł potrzebę dopłacać.
@Addek15:

taśma odchodzi razem z farba

Dobrze słyszałeś. Lateksowy beckers to niestety wymagająca farba. Jak za późno taśmę zerwiesz to można cały płat farby ze ściany zdjąć
@Addek15: testowałem chyba wszystkie możliwe i najlepszy w mojej opinii jest beckers a później magnat formaldehyd i brąz ma magnat ceramik. zdziwiony byłem jak wychwalany pod niebiosa flugger jest dokitu.@Addek15 btw sufit też pomaluj tymi farbami jak nie przeszkadzaj Ci lekka satyna . później można kupy much zetrzeć bo te maty na sufit to do kitu są.
@Addek15: od paru lat wszędzie używam magnata ceramicznego i jestem zadowolony, fajny stosunek ceny do jakości. Na minus te zasrane blaszane puszki zamiast plastikowych wiaderek (walcz z tym, gdy chcesz n-ty raz otworzyć daną farbę).
Magnat ceramic bardzo polecam, tak te zwykłe jak i te lepsze, niebieskie. Dość wydajne, w miarę atwe w malowaniu (co ma znaczenie jak się chce to zrobić samemu), i bardzo dobrze się zmywają. Z resztą w testach zmywalności na YT można to zobaczyć. Normalnie wycieram je ścierka i wsyztsko schodzi, kolor zostaje. Jedyną uwagę mam takie, że pomimo że to jest mat, to ona nie jest tak matowa jak inne farby, lekko