Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Okazuje się że można zabijać jeńców, jeżeli nie są oni Ukraińcami. Przepraszam, jeżeli nie są żołnierzami ukraińskiej armii. Według wykopowej logiki Ukraińcy siłą zmuszeni do walki dla imperium zła to już nie ludzie.


#ukraina #wojna #afera #bekazwykopkow
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Usprawiedliwienia zbrodni wojennej (...) Obrzydliwe....


@Archaniol_Gabriel: Masz rację, usprawiedliwianie zbrodni wojennej, jaką jest pozorowanie poddania się w celu wciągnięcia przeciwnika w zasadzkę, jest obrzydliwe.

Artykuł 37 protokołu dodatkowego I konwencji genewskiej
  • Odpowiedz
@Colargololo: ale wy jesteście debilami Chryste xD
ej sasza mamy przewage 20 do 4, mam świetny plan, połóżcie się wszyscy bez broni na ziemi a ja wyskoczę z pistoletem w ostatniej chwili mowie ci zajebisty plan XDD
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: i zgodnie z prawem i moralnością go odpalili, tylko dlaczego dokonali egzekucji na reszcie? widac że leżą w tych samych pozycjach wiec ani nie uciekali ani nie próbowali walczyć
  • Odpowiedz
@WujaTHC: i żeby nie bylo, popieram nie branie okupantów do nie woli ale jestem świadomy że to zbrodnia, a debile z wykopu wszystko próbują wytłumaczyć i zmanipulować dokładnie w ten sam sposób jak Ruscy propagandysci i janusze z syberyjskiej prowincji
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: a ty nie rozumiesz że kacap ktory udawal zostal odpalony a reszta ktora lezala i caly czas sie poddawala zostala zastrzelona i to nie przy próbie ucieczki z tego co widać na nagraniach?
  • Odpowiedz