Wpis z mikrobloga

Kolejna szkatułka inspirowana #wladcapierscieni - tym razem w nieco mroczniejszej odsłonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Motyw mapy Śródziemia na ciemnym tle, inskrypcja z Pierścienia podmalowana farbą świecącą w ciemności i Oko Saurona pod szklanym kaboszonem w centrum wieczka. Detale wypukłe jak na poprzedniej szkatułce tego typu.

Ten zestaw zdobień leżał od jakiegoś czasu w szufladzie jako projekt "na kiedyś" - miałam w planach przerzucić go w przyszłości na skrzynkę-książkę, ale jakoś nie było jeszcze okazji. Trafił na szkatułkę dzięki inspiracji jednego z Mirków, który zażyczył sobie pudełko z mapą, ale w bardziej mrocznych klimatach i z motywem Pierścienia.

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych na #apaturiart :)

#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby #tworczoscwlasna #lotr #wladcapierscieni #tolkien #fantastyka
Pobierz Apaturia - Kolejna szkatułka inspirowana #wladcapierscieni - tym razem w nieco mroczn...
źródło: comment_16687600784yMNzlUL3MYOv0tJweLrSY.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Apaturia: haha, nie ma problemu, odezwę się pewnie niedługo. Potrzebuje czegoś na przyszły Sierpień chyba że wysyłka za granicę na mój koszt też wchodzi w grę, wtedy obojętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Apaturia Rozumiem, ja planowałem zrobić podobną tylko większą, pomalować na brąz i mapę wypalić grawerem laserowym, ale czarna wygląda tak fajnie że chyba też zrobię czarną ;)