Wpis z mikrobloga

Oto z czeluści mojego genialnego umysłu zrodziło się to boskie połączenie.

Już jutro tatko Mmmkurla zarzuci na klubing ten mocarny duet, sprawiając że wszystkie dziewicze, nastoletnie Juleczki, których nosy penetrowane były do tej pory mikroskopijnymi molekułami soważa i one-miliona, poczują w sobie potężna moc Czarnego Pana otulonego uzależniającą, bogatą słodyczą miodu i kokosa.

Ich delikatne, nieskalane do tej pory oudem, kadzidłem i tytoniem ciała lgnąć będą do obezwładniającej woni, a błony śluzowe (nosa) zawilgotnieją w stopniu, który przerasta ich pojmowanie.

Zaślepione cudowną, słodko-dymną mieszanką zatracą się w rozkoszy i ramionach jej powiernika. Wtedy też nastąpi kulminacyjny moment objawienia; nastoletnie Julki przeżyją nieomal biblijne katharsis tonąc w oparach projektującego jak sam szatan duetu.

Ich rozkoszne, młodzieńcze kolana ugną się pod ciężarem uroku roztoczonego przez źródło tej niewyobrażalnej projekcji. Dostąpią objawienia i narodzą sie na nowo. Oczyszczone. Odkupione. Zbałamucone (przez 30+ tatuśka). Ament.



#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1668700309Ibn6L3ZlpH7LDj7KTnw9ei.jpg
  • 11
@nitrochaser: Wg mnie to jedna z trwalszych Zarek. Projekcja dość mocna. Spokojnie 6h czuję je wyraźnie na sobie. Tylko wbrew opiniom niektórych dostrzegam różnicę między starym, a nowym flakonem i nie wiem jak to wygląda z tym drugim.