Wpis z mikrobloga

Tak proszę Państwa wygląda kobieta która nienawidzi mężczyzn. Wiem, zaraz ktoś wklei mema "Stop making stupid people famous". Ale nie, takie coś trzeba nagłaśniać. Pod przykrywką promowania pseudotolerancji dla przegrywów/słabszych mężczyzn ta Pani próbuje zrobić z siebie znaną osobę a nawet biznes - czyli wydać książkę o incelach. Ha tfu!

#feminizm #bekazlewactwa #przegryw #neet #blackpill #lgbt #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Miguelos - Tak proszę Państwa wygląda kobieta która nienawidzi mężczyzn. Wiem, zaraz ...
  • 22
  • Odpowiedz
Tak proszę Państwa wygląda kobieta która nienawidzi mężczyzn. Wiem, zaraz ktoś wklei mema "Stop making stupid people famous". Ale nie, takie coś trzeba nagłaśniać. Pod przykrywką promowania pseudotolerancji dla przegrywów/słabszych mężczyzn ta Pani próbuje zrobić z siebie znaną osobę a nawet biznes - czyli wydać książkę o incelach. Ha tfu!


@Miguelos: tu może być ciężko bo panna chce żeby ją wszyscy lubili a głos ma tak przyjemny że bliżej niż na
  • Odpowiedz
@Miguelos: no to przybliż mi, przecież nie będę przemierzać internetu.
Filmik to nabijanie się z incelów, którzy ją zajadliwie krytykują; pokazanie że ma ich w dupie. Co robiła wcześniej?
  • Odpowiedz
@Bover: incele też ją mają w d00pie. Nikt nie zawraca sobie głowy tą durnotą. Niech sobie nie pochlebia, że jest dla kogoś warta choćby tyle, żeby marnotrawić czas na jej krytykowanie. Siedzę na tagu praktycznie codziennie i nie widzę, żeby ktoś o niej w ogóle wspominał. Jest dla nas po prostu NIKIM.
  • Odpowiedz
@Bover: nie, podobno pisze z jakąś drugą lewacką szmulą książkę o incelach-przegrywach z wykopu. Rok temu tu wbiły we dwie i nagabywały ziomeczków na zwierzenia. Część się podobno ugięła i udzieliła im wywiadów. Wg mnie wszyscy powinno byli je zignorować i pokazać, ze nie chcemy tu takich. Niestety, niektórzy pomogli im zgromadzić materiał na to "dzieło"
  • Odpowiedz
@Bover: chce sobie zbudować marke osobistą i wyboostować swoją karierę "publicystyczną" na naszym nieszczęsciu. Przykleiła się do nas, ze niby chce lobbować za sprawą inceli w środowiskach lewicowych. Tylko czy my tego potrzebujemy? Czy chcemy, żeby lewactwo pochylało się nad nami z litości? Oni nie rozwiążą naszych problemów, a jedynie zbudują swoje kariery na bezproduktywnym działactwie. Nie wolno im ufać. Gdyby to ktos z nas pisał taką książkę i miał szansę
  • Odpowiedz
Tylko czy my tego potrzebujemy?


@ArmageddonPrzeciwBladziom: ale nikogo nie obchodzi to, co wykopki chcą albo potrzebują. Czy ty to rozumiesz?

Czy chcemy, żeby lewactwo pochylało się nad nami z litości?


@ArmageddonPrzeciwBladziom: nikt się nie pochyla z litości. Po prostu to jest pewien fenomen społeczny. Dziwaczny, kiszący się w swoim sosie i wygłaszający jakieś kuriozalne teorie. O tym przecież zapewne będzie książka, a nie o tym żeby ktoś się litował xD
  • Odpowiedz
incele nie potrzebują, żeby jakieś lewackie pseudohumanistki pisały książki na ich temat.


@ArmageddonPrzeciwBladziom: ale ludzi piszących te książki #!$%@? to obchodzi po prostu xD

Nas też nie obchodzi, czego one chcą.


@ArmageddonPrzeciwBladziom: tego nie rozumiem. W sensie, serio uważasz że tę kobietę obchodzi twój los?

Ta książka nigdy nie powinna ujrzeć swiatła dziennego


@ArmageddonPrzeciwBladziom: Niby dlaczego? To bardzo ciekawy temat. Fascynujący wręcz.
  • Odpowiedz
@Bover: pisałem już powyżej, że ona chce na pisaniu o naszej społeczności wyrobić sobie markę osobistą jako "pani od inceli". Jedyne co ją obchodzi, to jej własna kariera. I jest mi przykro, że niektórzy koledzy udzielili jej wywiadu, dostarczając jej w ten sposób materiałów do napisania tego czegoś. Nie podoba mi się, że buduje sobie karierę żerując na incelach, których osobiście ma wiadomo gdzie. Tyle chciałem przekazać.
  • Odpowiedz
Wiem, zaraz ktoś wklei mema "Stop making stupid people famous". Ale nie, takie coś trzeba nagłaśniać.


@Miguelos: I co to nagłośnienie da? Normictwo ma w dupie, ewentualnie jest po jej stronie, przegrywy już ją znają. Kabza będzie tylko nabita, im bliżej wydania książki tym bardziej będzie żmija mącić, szukać jakiejkolwiek reakcji która mogłaby przebić się choć trochę do mainstreamu. Ostatecznie pewnie się zesra, że dostała jakieś anonimowe groźby (od siebie samej)
  • Odpowiedz