Wpis z mikrobloga

Nie czuję w ogóle nadchodzącego święta piłkarskiego. Mimo, że oglądam każdą dużą imprezę od 2006 roku i MŚ, to w tym roku odpuszczam kompletnie oglądanie, w tym również meczów naszej kadry. Jedyna moja aktywność to będzie wrzucanie memów i wyśmiewanie reprezentacji po porażkach. Wiem, że mój głos się tak naprawdę nie liczy, ale jeśli wiele osób oleje ten mundial katarze (celowo z małej litery), to reklamodawcy dostaną po kieszeniach. Pamiętajcie, że mamy wybór i w tym wypadku jest jedyny słuszny wybór - BOJKOT TEGO GÓWNA. O ile nasza reprezentacja wykazała się RIGCZEM olewając mecz z Rosją i otwarcie mówiąc, że z nimi nie zagramy, tak tutaj mnie zawiedli, bo lecą do tego kataru jak posłuszne kundelki. Liczę, żeby jak najszybciej odpadli. Każdy, kto przyczynia się do sukcesu tej imprezy ma krew około 7 tysięcy zmarłych, pracujących w nieludzkich, uwłaczających warunkach robotników. Do tego dochodzą ostatnie skandaliczne słowa łysego z FIFY odnośnie wojny w Ukrainie.

MUNDIAL W kATARZE - OLEWASZ PLUSUJESZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ PLUSY DLA KIBICÓW BORUSSI ZA MEGA OPRAWĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #swiat #kanalsportowy #pilkanozna #gruparatowaniapoziomu #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1668685496ETvrVRI1BEIBkA10oo9on2.jpg
  • 21
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Pisałem już dziś na wypoku, że to pierwsze Mistrzostwa od 1990 (kiedy pierwszy raz oglądałem Mundial świadomie), które mam kompletnie w czterech literach. Nawet nie oglądałem eliminacji. Kompletnie nie czuję klimatu. Bogaci szejkowie się bawią, ru...ją divy i piją drogie alkohole w kraju, który nic nie ma wspólnego z futbolem kulturowo. Zero klimatu kibicowskiego, tylko kasa i nic poza tym. Pomijam inne kwestie. Po prostu nie jestem w stanie interesować
To nie takie proste. Chłopaki to sobie mogą ale skreślić karierę. To związki piłkarskie powinny się postawić ale za duża kasa za tym stoi. Umowy sponsorskie itp. Mało kto chce tez podskakiwać fifie a ta wiadomo, leci na kasę