Wpis z mikrobloga

#kredyty #kredythipoteczny #kursy

Zastanawia mnie czy warto pytać różnych doradców kredytowych o kredyt. Czy dostanę różne odpowiedzi? Co nie zapytam znajomych to każdy chwali swojego doradcę. No dobra, ale ktoś musi być lepszym a ktoś gorszym doradcą.

A drugie, czy warto kupić kurs hipoteczny Marcina Iwucia (Marcin Iwuć)?
  • 7
@lukazh: Warto zawsze sprawdzić różnych doradców i zobaczyć czy oferują takie same banki. Niektórzy doradcy nadal stosuję nierzetelne praktyki i kierują się wysokością prowizji przy dobieraniu ofert. I tak już czepiając się doradca to złe słowo, ponieważ doradca pobiera pieniądze za usługę od klienta.
@Dzieciok: dużo to ile?

@TheRorschach: też tak właśnie myślałem, że mogą się kierować wysokością prowizji. Rozumiem, że bym zaufał jakby to był jakiś dobry kolega, ale tu chodzi o kasę, więc nie mam do nich zaufania.
@lukazh: każdy "doradca" sie #!$%@? że już sam gdzieś składałeś wniosek, bo jak składasz kilka wniosków w różnych bankach to obniża Ci to rating. Najlepiej samemu poczytać, ci wszyscy pośrednicy są #!$%@? warci a by tylko siano chcieli. Akuat w przypadku kredytów rak straszny. Chociaż jak ktoś zna takiego co da mi kredyt na ludzkich procentach na podstawie samych wpływów na konto a bez żadnych umów o pracę itd to zmienię
@Adolf_HODLer: Czekaj czekaj chcesz kredyt na podstawie samych wpływów i bez przedstawiania zaświadczenia? Może jednak zweryfikuj swoje oczekiwania bo mamy 2022r. i nikt na piękne oczy Ci kredytu nie da. Jakbyś do mnie przyszedł z taką sytuacją, to bym Ci od razu odmówił współpracy ze względu na etykę zawodową. Nie robimy machlojek i naciągania, bo to psuje rynek kredytobiorców.
@lukazh: Na formularza informacyjnych często masz podane ile zarabia pośrednik za dany kredyt. To może być niestety mylne ponieważ zazwyczaj jest, to prowizja do firmy brokerskiej, a nie do samego pośrednika. Warto zawsze zweryfikować czy pośrednik posiada jakieś opinie w Internecie, referencje itp. Jako osoba z branży bez problemów mogę przedstawić szereg pozytywnych opinii o współpracy ze mną.
@TheRorschach: po prostu żyję z bitów, potrzebuję nowego MBP bo mi się rozwalił, a zamiast zaświadczenia mam smart contract że spływają mi co miesiąc USDT z sieci bitomatów Jest na panelu napisane ile w ciągu ostatnich 30 dni wyszczególnione. Jest ile wybrałem i ile mam do wybrania. Nie chce mi się ruszać rezerw btc przy tej cenie bo to głupota. Trudno pomęczę się na starym i uzbieram. A wpływy były 15x