Wpis z mikrobloga

@huginn9:
Ja tam lubię dwa, bo lubię się zamykać mentalnie w tym co jest na danym ekranie i wtedy mam snapy okien x2, a z długaśnym bym nie chciał, ale co kto lubi. Jak potem sobie odpalisz gierkę to możesz panoramicznie, a ja nie. ¯\_(ツ)_/¯
@huginn9: Zależy jaki masz budżet i do czego dokładnie. Aktualnie praktycznie wszystkie monitory 32:9 posiadają funkcję "fizycznego" podziału na 2 ekrany z róznymi proporcjami, więc jeden ekran może być 32:9, a może być piodzielony na 21:9 i 11:9 czy 2x 16:9 i tak dalej - Mówię tutaj o "rzeczywistym" podzieleniu, nie wirtualnym, więc wszystko działa tak samo jakbyś miał 2 osobne monitory.

Ja osobiście znacznie bardziej wolę mieć jeden główny monitor
@Mietek421: Różnie, ale ostatnio najbardziej popularna to PBP (Picture by Picture) Trzeba tylko uważać, gdyż mnóstwo tańszych monitorów na rynku chociaż posiada PBP to jest ono tragiczne i nie potrafi się jakkolwiek skalować. Działa to tak, że podłączasz monitor do 2 źródeł (Na przykład PC + Laptop, ale może też być ten jeden monitor podłączony do 2 wyjść tego samgeo GPU) i potem ustawiasz proporcje i całą resztę