Wpis z mikrobloga

Okazało się, że rakieta ukraińska to proukraińskie trolle muszę się lizać po f**tkach
ale ukraina super, wina Rosjan, wojna Ukr w naszym interesie
Ale to, jak Ukraińcy szli w zaparte mega kiepsko wygląda w świetle oskarżeń o ostrzał Donbasu przez 8 lat.
Moża tak samo coś tam spadało co było w czyimś tam interesie, a oni po prostu szli w zaparte, tak jak teraz z S-300
Zełeński mógł po prostu powiedzieć na początki, że być może to ich rakieta i by było po problemie. Ale nie. Nie wmówisz mi, że jestem idealny.
#ukraina #rosja #wojna
  • 38
@Nie-mam: to mniej pewne niż to, że jesteś ruskim trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°) proponuję Ci zwrócić uwagę na swoją ironiczną frazę "ale ukraina super, wina Rosjan, wojna Ukr w naszym interesie".

Tak, Ukraina jest super, tak, to wina Rosjan, tak, zwycięstwo Ukrainy jest w naszym interesie. Żadne Twoje łzawe #!$%@? tego nie zmieni.
@wuju84: o łoł umiesz coś więcej niż atak osobowy na mnie, jestem trochę zaskoczony, szkoda, że nie zacząłeś on normalnej rozmowy tylko nabrudziłeś tam na górze
w kontekście szczytu G20 i relacji rosyjskich z Chinami i Indią to niekoniecznie jest korzystne, bo te kraje dużo tracą ekonomicznie na wojnie rozpętanej przez Rosję i naciskają aby tę wojnę zakończyła. Podejrzewam, że mogłyby nałożyć grube sankcje, gdyby okazało się, że Raszka zaatakowała kolejny
@Pan_Nimbus: oczywiście, że jestem ironiczny, mikroblog i tag zasrany tymi komentarzami, to się zaczyna robić chińska tortura kropelkowa, najpierw się zgadzasz, potem zaczyna cię irytować, potem cię wkurza a w końcu masz tego dość. Wiem, bo przeszedłem tę drogę. A rak mózgowy jest taki, że jak jestem ironiczny na mikroblogu to co to oznacza? Oczywiście!

to mniej pewne niż to, że jesteś ruskim trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Pan_Nimbus: miałem to zasobą, raczej nie wierzyłem, że to prawda, bo nie zostało to zgłoszone przez Rosję do ONZ, natomiast po tym ataku rakietowy i negowaniu przez Ukraińców tego co np powiedział Biden przypomniała mi się ta sprawa i nie tylko mi. To oczywiste skojarzenie. Im więcej Ukraińcy negują tym bardziej tracą zaufanie, szczególnie w NATO.
@Pan_Nimbus: nie przypisywane przez ruską propagandę tylko tam ludzie zginęli, są szczętki, znam rodzinę, której pradziadkowi Ukraińcy odcieli głowę na oczach rodziny, prezydent składał kwiaty, na polu bo Ukraińcy inaczej by nie zaakceptowali, bo są narcyzami tak jak w przypadku ostrzału Polski negują swój udział. Dlatego wydaje mi się, że proukraińskie trolle są ukraińskimi nacjonalistami, bo są tak szowinistyczni. A to, że w Przewodowie ludzie zginęli to też ruska propaganda?
a co do Wołynia to ten głupek @wuju84: pierwszy o nim zaczął mówić
@Pan_Nimbus: Nie rozumiesz po polsku do się doucz. Wrzuciacie mi, że jestem Ruskiem, to z ciekawości zapytam. A Wy kim jesteście? Polakami czy Ukraińcami?
@Nie-mam: > Nie rozumiesz po polsku do się doucz

Nie "do" tylko "to". Nie rozumiesz po polsku to się doucz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie wystarczy pisać po polsku, po prostu trzeba logicznie formułować zdania. U Ciebie to jakiś strumień myśli, który rozumiesz tylko Ty.
@wuju84: było głupie ale patrz jak super wyszło. Jesteś głupkiem który woli zacząć rozmowę od atakowania rozmówcy zamiast podania argumentów. Ale widzę że lubisz Ukraińców. Fajnopolak ze zlasowanym mózgiem czy to masturbacja Ukraińskiego nacjonalisty?