Wpis z mikrobloga

Okazało się, że rakieta ukraińska to proukraińskie trolle muszę się lizać po f**tkach
ale ukraina super, wina Rosjan, wojna Ukr w naszym interesie
Ale to, jak Ukraińcy szli w zaparte mega kiepsko wygląda w świetle oskarżeń o ostrzał Donbasu przez 8 lat.
Moża tak samo coś tam spadało co było w czyimś tam interesie, a oni po prostu szli w zaparte, tak jak teraz z S-300
Zełeński mógł po prostu powiedzieć na początki, że być może to ich rakieta i by było po problemie. Ale nie. Nie wmówisz mi, że jestem idealny.
#ukraina #rosja #wojna
  • 38
  • Odpowiedz
@Nie-mam: no przecież piszesz, że skoro Zełeński nie ma racji w tym temacie, to może w ogóle nie ma racji i Rosjanie mówią prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej twierdziłeś, że 8 lat terroryzowania Doniecka to też mogła być prawda, więc może Bucza też?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nie-mam: No już nie udawaj, że nie znasz tez rosyjskiej propagandy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według Rosjan ludzi w Buczy zamordowali Ukraińcy, więc pytam czy też uważasz, że mają w tej kwestii słuszność?
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus: nie, mordercy z Buczy są znani po nazwisku, jednostka która tam stacjonowała jest znana z numeru. Ukraińcy nawet twierdzą, że ich zlikwidowali. Wydawało mi się, że w miarę znam rosyjską propagandę ale tej teorii o której mówisz nie kojarzyłem, raczej, że negowali, że tam w ogóle są ofiary.
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus: oczywiście, że kłamią. Odklejenie Ruskich mnie od dawna szokowało, tak jak teraz szokuje mnie odklejenie wykopków w odwrotnym, że tak powiem, kierunku. To, że przeciwnik jest odklejeńcem nie znaczy, że ja też muszę być.
  • Odpowiedz
@Nie-mam: w sensie, że popieranie interesu Ukrainy to ten sam poziom odklejenia co zaprzeczanie zbrodniom wojennym przez Rosjan?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie oszukujmy się. Postawa większości wykopków wynika z sympatii i współczucia do Ukrainy. Nie krytykują jej władz, bo wiedzą, że sytuacja jest świeża, skomplikowana i jeszcze niejasna. Jednocześnie #!$%@? ich usilne roztrząsanie kwestii tego wypadku, które zaiste ma miejsce, z przypisywaniem mnóstwa wyssanych z dupy tez
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus: powiedziałeś, że kłamstwo i psychotyczne negowanie odpowiedzialności jest w interesie Ukrainy? Super masz opinię o tym kraju. Ja mam inną.
To proukraińskie trolle, takie jak np Ty liżą się tym jaka Ukraina zawsze super, Ukraińcy zawsze super, nigdy, przenigdy nie zabili żadnych Polaków, a jak powiesz prawdę i śmiesz mieć jakieś podejrzenia, że jest inaczej to jesteś atakowany i trollowany, w jakiejś wykopowej formie mobbingu. To jest głupie i narcystyczne.
  • Odpowiedz
@Nie-mam: nic takiego nie napisałem, ale przecież byś nie wymyślił takiego chochoła żeby z nim dyskutować, więc pozwalam Ci przytoczyć cytat w którym coś takiego piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zachowujesz się jak sfrustrowany gimnazjalista, który zawsze na siłę chce mieć trochę odmienne zdanie, choć nie ma niczego mądrego do powiedzenia. Ludzie popierają Ukrainę ogółem, znając sobie sprawę, że nikt święty nie jest, są gorsi Ukraińcy, trudna
  • Odpowiedz
Zachowujesz się jak sfrustrowany gimnazjalista, który zawsze na siłę chce mieć trochę odmienne zdanie, choć nie ma niczego mądrego do powiedzenia.

@Pan_Nimbus: mam odmienne zdanie od wykopu i ukraińskiego youtube, za to zgodnie z oficjalną linią Polski, US, G7 i krytykuję większość wykopków, którzy fanatycznie nakręcali nagonkę na onuce, to jestem "jak gimnazjalista". Ok.
  • Odpowiedz
gdzie Polska, USA i G7 w związku z wypadkiem podkreślali, że terror Doniecka jest być może prawdą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pan_Nimbus: widzę, że lubisz robie remixować to co powiedziałem i rozmawiać z remixem

Chyba nie rozumiesz wagi słów dzieciaczku.

Jak czule. Co jeszcze powiesz czułego, że cierpi twoja piękność? Niby człowiek się łudził, że będą drugie Czechy, ale już zaczyna sobie zdawać sprawę, że to jednak
  • Odpowiedz