Wpis z mikrobloga

  • 1441
@maad jak się porówna dokładne współrzędne, gdzie spadły te pociski:

50.4743986, 23.9223412

to się robi jeszcze ciekawiej, 23.9223412 to we Lwowie tuż obok głównego lotniska, a 50.4743986 to jest obok elektrowni w Kijowie xD
  • Odpowiedz
Kyiv/Coordinates 50.4501° N, 30.5234°E
Lviv/Coordinates 49.842957 ° N, 24.031111° E
target 50.4501° N 24.031111° E

kijów to centralnie majdan a lwów to jakis budynek w centrum:P skad ty masz te swoje współrzędne? poza tym to teoretyczne dane
  • Odpowiedz
@maad:
"Dima, tymi rakietami to mieliśmy #!$%@?ąć w Lwów, czy Kijów?"
"Blyat, nie pamiętam. Dawaj Saszka, spróbujemy w oba. W coś trafimy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
@zeglarz29: @szukajekzgubilhaslo: Nie programuje, bo to pocisk odpalany z samolotu przez pilota. Wklepujesz koordy na cel od 300 do 3000km od ciebie (zależy od wariantu) i wciskasz przycisk. One są manewrujące, ponieważ posiadają własny radar, który pozwala wykryć nadlatujący plot. i zareagować manewrem dzięki któremu pocisk ma szansę na uniknięcie zestrzelenia (nie daje to 100% skuteczności).

W końcowej fazie lotu rakieta używa TV imaging infrared seeker (nie wiem
  • Odpowiedz
@Templar przeglądam z telefonu i też poszukałem mniej więcej współrzędnych i wychodzi faktycznie strefa przemysłowa przy lotnisku we Lwowie, a w Kijowie może być też lotnisko sviatoshyn. Bo jest więcej ciekawych miejsc na tej szerokości. Opcja jebnięcia się w tabelce w Excelu, nie jest taka głupia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@UlicznyMatador: Bullet? Nie pasuje do końca, bo missile to coś jakby rakieto-dron a w polskim języku nie ma takiego dokładnego słowa jak missile, bo pocisk z samolotu to może być z działka 30mm albo właśnie pocisk-rakieta.
Z kolei rocket w angielskim to zwykła rakieta bez skomplikowanej elektroniki - ot strzel, poleci i #!$%@? przed siebie.
  • Odpowiedz
@maad: Iwanow, dziś macie zaatakować elektrownię w Kijowie i lotnisko we Lwowie. Ale towarzyszu pułkowniku została tylko jedna rakieta. #!$%@? mnie to obchodzi Iwanow, macie zaatakować dwa cele jedną rakietą. Tak toczna, dwa cele.
  • Odpowiedz