Wpis z mikrobloga

Czy zgadzasz się z tym, że gdyby jednak coś się wydarzyło, lepiej iść na front nawet jako mięso armatnie ze średnią sylwetką i kiepską kondycją, nawet gdyby miało się być #!$%@? już pierwszego dnia strzelaniny, niż być cywilem, uciekać, siedzieć w ukryciu j żyć w strachu generalnie?
#pytanie #ankieta #rozkminy #wojna #rosja #ukraina

Co sądzicie?

  • Zgadzam się 25.0% (33)
  • Nie zgadzam się 75.0% (99)

Oddanych głosów: 132

  • 11
@Zoej: no ja mam coś takiego że nie umiałbym po prostu se siedzieć. Nie uważam się za bohatera i też nie chce go z siebie robić, ale gdyby doszło co do czego to jak dla mnie albo front albo samobój. Wolę z dwojga złego jednak iść żeby mnie #!$%@? nawet na początku, niż samemu się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że życie w wojennej rzeczywistości jako
niż być cywilem, uciekać, siedzieć w ukryciu j żyć w strachu generalnie?


@viciu03: jak masz takie podejscie to lepiej idz jako mieso armatnie. Bardziej sie przydasz. Bo moze dzieki temu ze Ciebie rozwala ktos przezyje.
A to ja wyznaję jednak zasadę, że samemu się #!$%@?ć jest bardziej honorowo, niż by zrobić to dlatego, że #!$%@? prawa i normy kulturowe decydują o tym, że mężczyzn skazuje się na rolę mięsa armatniego.
@viciu03 uważam że jak ktoś #!$%@? z kraju to powinna nastąpić konfiskata majątku i zamrożenie konta bankowego, a po wojnie przekazanie jej tym którzy zostali walczyć.