Wpis z mikrobloga

Jeszcze nigdy nie czułem takiej obojętności i niechęci wobec nadchodzącego piłkarskiego turnieju, zawsze z fascynacją i niecierpliwością czekałem czy to na nadchodzące Mistrzostwa Świata, czy Mistrzostwa Europy, w tym roku po prostu mam to gdzieś i nie mam najmniejszego zamiaru tego oglądać, zupełnie jakby to miała być jakaś zwykła Copa America albo inny Złoty Puchar CONCACAF. Z drugiej strony to dobrze, bo i tak bojkotuję to skorumpowane dziadostwo, a sam klimat, termin i szum którego praktycznie nie ma mi w tym pomoże. Pluję na FIFE, łysego grzyba Infantino i dziada Blattera za zepsucie i obrzydzenie tak pięknej imprezy jakimi były Mistrzostwa Świata przez zorganizowanie ich w kraju, który za nic ma ludzkie życie i kraju który ma krew na rękach wielu osób do spółki z organizatorami tych mistrzostw. Nie mam zamiaru przykładać ręki do nabijania kabzy z oglądalności tym łajzom, wy natomiast róbcie co chcecie, ja tylko wyrażam swoje myśli na temat tego szajsu który zaczyna się w niedzielę, chciałbym żeby organizatorzy tego ponieśli kiedykolwiek konsekwencje swoich czynów, jednakże to i tak tylko pobożne życzenie które nigdy się nie wydarzy...
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #mundial #mundial2022 #katar #przemyslenia #feels #gorzkiezale #zalesie
D.....r - Jeszcze nigdy nie czułem takiej obojętności i niechęci wobec nadchodzącego ...

źródło: comment_1668517713dymVZBLG4RZ3B6HTyDU6SA.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devhar: do tego chyba po raz pierwszy w historii chyba mundialu nie sponsoruje żadna marka browara, bo szlafroki mają zakaz picia alkoholu xD a tak to zawsze jakiś Heineken czy Budweiser, jakieś akcje marketingowe limitowane edycje i całe wiadra gadżexików.. Teraz nawet coca cola ma kampanię z #!$%@? bo woli robić akcję z ciężarówkami na święta xde
  • Odpowiedz
@Devhar: O nie xd Na 8 mld ludzi kilku źle traktowano przy budowie stadionu, chlip chlip. Wykopki dowiadują się, że prawa człowieka to obowiązują w krajach pierwszego świata.
  • Odpowiedz