Wpis z mikrobloga

Wiem, że F1TV jest zabezpieczony DRMem. Jednak da się to jakoś ominąć żeby streamować (preferuję tutaj użyć Discorda) main feed? Zastanawiam się nad wykupieniem, ale chcę to dzielić z jedną osobą i jeśli nie da się zalogować i oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie to zastanawiam się chociaż nad streamowaniem. Za dwa konta nie chce mi się płacić tylko po to, żeby jedno było do głównej transmisji ()
#f1
  • 17
@ManTaQue: Doprecyzowując: czasami oglądam na telefonie i komputerze jednocześnie, bo potrafi przyciąć w momencie startu, więc wolę być zabezpieczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i mogę śledzić main feed i onboard bez przełączania widoku.
@ManTaQue: @ignorancie: Dzięki, uspokoiliście mnie. Skoro działa na wielu urządzeniach to rozwiązywałoby to problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tasde: Słyszałem, że jakieś ustawienie jest ale jak próbowałem streamować w ten sposób UPC TV to niezbyt to działało, dlatego o F1TV się obawiam. Ale jeśli działa to podwójnie rozwiązuje to wszystkie problemy, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro tak czy inaczej zadziała
@Arado-Akbar: Działa, bo właśnie od tego kogoś wziąłem i dzięki temu DRM przestał działać na wszystkich stronach na których miałem z tym problem i nawet zrzutu ekranu nie mogłem zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No tylko właśnie nie zapisałem posta i teraz nie pamiętam który parametr trzeba było zmienić xD
@Arado-Akbar: Zalogować się to wiem, że można. Kwestia czy główna transmisja na wielu urządzeniach na raz się uruchomi, bo na stronie F1 jest zapis o logowaniu się maksymalnie na raz 6 urządzeń, a oglądaniu tylko na jednym
@OgurRicc: Właśnie słyszałem, że coś takiego trzeba zrobić tylko jak na Operze próbowałem to UPC dalej się buntowało
@Tasde: Skoro działa to już sobie znajdę dokładniej co i jak, dzięki ( ͡
@psposki: Spróbuję i na Firefoxie i na Chromie, chociaż wolałbym Firefoxa - jego mam na komputerze. Jednak dopiero w weekend się za to wezmę i zacznę eksperymentować na UPC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@j3sion: To elegancko. 6 urządzeń to troszkę mało dla mnie (sam bym 4 wykorzystywał ograniczając się), ale widzę że da się odpinać i podpinać urządzenia także powinno być ok. Dzięki za info ( ͡° ͜ʖ ͡°)