Wpis z mikrobloga

Cześć, wiadomo że kickr core najlepszy za 2.5k, ale użytkuje ktoś może jeden z poniższych albo miał oba i podzieli się opinią?
Saris 3, Elite xr, flux 2
Zależy mi na dosyć dobrym pomiarze mocy, nie musi być dokładny w erg, mam inpeaka i będę badał różnice między nogami, na początku będzie pewnie z 30-50% różnicy między nogami więc mam co odrabiać i chciałbym monitorować,
Kickr raczej odpada bo przez stronę wahoo a chce allegro raty żeby w grudniu nie robić 200h w pracy, no chyba że na BF jeszcze zejdą 100 euro.

Saris u DCmakera pojawił się w kategorii wyżej niż kickr i mocno zachwalany w 2020, ale widzę że z gwarancją różnie, chociaż na allegro jest z air-bike'a to oni chyba dbają o to, xr podobno świetny pomiar mocy ale podjazdy to jakby hamulec zacisnąć, saris się wydaje najlepszy, ale w Polsce mało popularny i niektórzy narzekali na gwarancję
#szosa #trenazer #rower
  • 8
@Jnjjj: Od 2 lat jeżdżę na direto xr nie mam niestety porównania do innych trenażerów, ale ogólnie mogę powiedzieć że jestem z niego bardzo zadowolony. Tak jak napisałeś wejście w podjazd nie jest zbyt płynne, ale sam jeżdżę na zwifcie i ustawiam odwzorowanie nachylenia na jakieś 30% więc tego nie czuje zbyt mocno.
@Jnjjj ja dziś odpalam Sarisa H3 w domu, mogę Ci napisać coś o nim jak pokręcę. Mam jeszcze jedną sztukę na sprzedaż jak coś i chętnie się go pozbędę że sklepu stacjonarnego ( ͜͡ʖ ͡€)
Sklep Veloport.pl
Cenę mogę Ci zrównać z Airbikiem.
@SkwarSki ooo to chętnie bym posłuchal wrażeń bo wydaje się najlepszy, a i tak czekam do 25 listopada bo jeszcze nie mogę kręcić.
Chętnie bym wziął ale szukam na raty i z allegro ofert szukam
@Jnjjj allegro odpada ma złodziejską prowizję. Ja mam podpięte CA raty.
To nowy sklep i pracujemy jeszcze nad wszystkim. Pisz PW co i jak potrzebujesz ja postaram się temu sprostać :⁠-⁠)
@SpinOff tak, jak jedna 100w to druga 30-50% mniej czyli 50-70w. Artroskopia kolana, aktualnie jedna noga jest 2 razy mniejsza od drugiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)