Wpis z mikrobloga

#!$%@? fitnessowe ławki do wyciskania. W tych wszystkich sieciowkach są tylko trzy wysokości na sztangę, z czego najniższa jest za nisko, a żeby zdjąć sztangę ze średniej muszę puścić łopatki i plecy co ogólnie rozwala mi całą pozycję. Czy jest na to jakiś sposób? Próbowałem wyciągac sztangę z nogami na ławce i żeby dopiero potem je ustawić, ale to też psuje pozycje.
Póki co próbuję ratować się ustawianiem własnego stanowiska do wyciskania na rackach, co też bywa upierdliwe.
#silownia #mikrokoksy
  • 7
Totalnie sie zgadzam, mam tak samo z najwyzszym poziomem, jest o dwa centymetry za wysoko. Najczesciej prosze kogos zeby mi pomogl wyrzucic albo mecze sie sam jakos.
@qhrlopez: Mnie zastanawia jak to jest, że takie coś w ogóle dopuszczają do sprzedaży. Projektują te ławki i nie wpadają na pomysł żeby wziąć kilku chłopów o różnych wzrostach żeby sprawdzili jak się ściąga sztangę. #!$%@?, uga buga, są trzy wysokości jest git, sprzedajemy.
A potem CEO siłki wpisuje w google "Ławki do wyciskania" i klika na 1 lepszą z allegro i zamawia. No niepojęte
@Piks0n: nie wiem czy w tak mim monopolowym środowisku jakim jest sprzed do trójboju też tak jest ale siedząc x lat w handlu można łatwo dowiedzieć się że są firmy których jedynym zadaniem jest robić sprzed słabszej jakości aby sprzed lepszy mógł być bardzo drogi (popularne zajwisko w budowlance/mechanice)