Wpis z mikrobloga

@srul2016 ale co się wymaga od osób otyłych co innego niż żeby przestały krzywdzić swój organizm?
Co oczekują osoby z ruchu bodypositive? Że dzięki marketingowi staną się atrakcyjniejsze dla tych co dbają o siebie. Bardzo trąci hipokryzją co im zawsze jest wytykane. Kobiety to plus size, ale faceci to grubasy...
Zawsze kiedy dyskutuję z osobami otyłymi to zawsze ale to zawsze jest to samo czyli zaprzeczenie. One uważają, że wszystko jest ok
z twoich wniosków się śmieję i z ciebie


@brere: Ty się śmiesz śmiać z czyichś wniosków pelikanie, który nie potrafi ię rzyznać, że łyka wszystko co jest zgodne z jego światopoglądem.
Wybacz, że nie mam czasu wchodzić w komentarze i czytać każdego z nich. Pozdrawiam


@zxc21: Zdarza się, choć polecam przelecieć chociaż pobieżnie, chociaż te które mają kilka plus plusów. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski, powodzenia w przyszłości.
@Bury_Zenek i czego niezrozumiałeś z tych paru komentarzy? To były po prostu opinie o tym ruchu. I że niby fejki i prowokacje mają dodatkowy wpływ czy co? Otyłość to choroba na które jest lekarstwo.
Nie mam zamiaru weryfikować jakiegóś gówna, które nic nie wnosi do mojego życia


@brere: Ale masz zamiar je komentować i traktować je poważnie xD No, ale tak, to ja tu jestem pajacem, bo wolałem sprawdzić źródło. A mogłem się śmiać z tego co te lewaki #!$%@?ą mimo, że tak nie jest.