Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o wydarzeniach #rolnikszukazony

Gdybym był tą Zuzą to bym tą swoją siostrę zabił chyba. Zrobili jej tak czarny PR a ona nic a nic się nie broniła. Pewnie powiedzieli prawdę i cały misterny plan się rozleciał ale jednak żenująco się na to patrzyło.
Swoją drogą nieźle jak poprzez opinię osób trzecich można zerwać znajomość z kimś być może wartościowym a z drugiej strony - po jej reakcji było widać, że miała to w dupie i jej nie zależało jakoś za bardzo. Nie próbowała się bronić, tłumaczyć. Serio totalna wyjebka. Nie wiem jak oni to ogarną z "Kasiaaa wiesz... głupio wyszło.... może byś tak... wróciła?"

Ogólnie to taki dziwny ten program. Bo w sumie do przeciętnych kolesi nie-chadów przyszły całkiem ładne dziewczyny, które na tagach typu #przegryw określane byłyby jako tinderówy nie warte uwagi. I nawet zachowywały się ok. Jednak czy wszystkie miały szczere intencje? Przecież to co się działo u Dahmera to była jakaś żenada. Widać było, że chłopak bez doświadczenia, ale walczył. Może i jest wśród nas.

Ada od Wąskiego to jednak strzał w dziesiątkę. Piękna, zgrabna dziewczyna a on przecież taki zwykły chłopaczek. Pozostałe też były niczego sobie ale Ada miała w sobie ten dziewczęcy urok będąc już piękną kobietą.

Z kolei Justyna to typowy przykład tego, że na zdjęciach dziewczyn to często jest inny człowiek niż na żywo. Wciąż nie mogę uwierzyć, że jest tylko 3 lata starsza ode mnie. Wygląda jakby była 13 lat starsza. Prime time już minął. No ale niech sobie będą szczęśliwi.

Na koniec zostawiam Walentego. Ten został wybrany typowo cipką i potwierdza #redpill dla mnie ;p
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ChickenDriver: moim zdaniem, to ta siostra powiedziała coś, co Zuza bała się powiedzieć, czyli prawdę. Zuza być może dla beki czy innego zakładu dostała się do programu, a nagle okazało się, że chłopak ją wybrał i się zakochał. I kicha. Trzeba było jakoś to odkręcić, więc wyręczyła się siostrą.
Kasia będzie z Koziarzem