Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Perfumirki, chciałem sobie wyszukać perfumy na lato. Nie szukam typowego cytrusa - może coś morskiego lub mineralnego?
Próbowałem szukać na fragrze, ale poległem.
Macie coś ciekawego do polecenia?
Do tej pory zapisałem sobie:
- Acqua di Portofino Sail
- Reminiscence Rem Homme
#perfumy
  • 22
@Red_Ducc ja polecam Mugler Come Together, Moschino Forever Sailing, John Varvatos Artisan Pure i Dior Eau Sauvage Cologne. Tych, oprocz DG light blue eau intense najczęściej używałem, najlepiej mi siedziały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dipolarny: nie szukam typowych świeżaków. Rem Homme jest słony/morski i myślę, że jak najbardziej pasuje do lata. Podstawowego Aqva PH wąchałem i nie przypadł mi do gustu, za to posiadam Aqva Amara, Atlantique i jeszcze dokupię Aqva Amara. Sailing Day wydaje się być typowym cytrusiakiem.

@Odbuta @prodigium @uwielbiamnalesniki: testowałem i część z nich posiadam. Szukam jednak czegoś morskiego/mineralnego.
@Red_Ducc morskiego jak na kutrze rybackim, czy jak dzień na plaży? Jeśli druga opcja to ciekawe wrażenie robi zapach piasku np.
Azzaro Shine - cytrusy na piasku, wali syntetykiem, ale w sumie nie bardziej niż Bvlgari czy D&G, za to ma całodniową trwałość, podoba się otoczeniu i jest tani.
Carner Costarela - ten to w ogóle pachnie jak dzień na plaży: piasek, krem do opalania, cytrusy i bryza morska. Na minus to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezpieczne_zapalki: Beach Hut mi trochę wali krzaczorami i jeszcze nie wiem, czy go lubię xd muszę w lato przetestować

@saradonin: szukam czegoś słonego, może właśnie w stylu kutra rybackiego. Takie plażowe przyjemniaczki już mam, ale słonych jeszcze nie.

@Duszan997: no to Black Sea na pewno sprawdzę, chociaż cena jeszcze wyższa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@brrrum: Bois Imperial jest mineralny? To chyba źle rozumuję to