Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 23
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:01, Niedziela, 13 listopada 2022. Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanisława. Słońce podniesie się dziś o 07:11. Świecić będzie 8 godzin i 38 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:50. Ciemna noc zapadnie o 17:13, ale gwiazd można wypatrywać od 16:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Hej wszystkim,
Czemu bałagan robi się tak szybko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak było ładnie i czystoooo!

Nie udało się wyspać. Wczoraj wieczorem sąsiad przegrał z pasierbem lvl ~10 na konsoli, więc oczywiście postanowił pomścić swoje zgruzowane ego kilkugodzinną awanturą z konkubiną. Nie myślałam, że to taka patola będzie()

Trzymajcie się, odpocznijcie ()
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Zamówiłam matę do akupresury, bo moje ramiona wołają o pomstę do nieba () Ja rozumiem, że ktoś może chcieć robić już świąteczne zakupy, albo właśnie robi przegląd szafy przed zimą i kurtka już jest za mała, za stara, nie ta i w ogóle...
Ale to