Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś może jakieś linki do Rodu Smoka z polskimi napisami w jakości 1080p lub lepszej? Tylko odtwarzacz, nie torrenty, nie chce mi się ściągać ;_;
Na HBO Max mimo spoko internetu bufforuje się w tak tragicznej jakości, że nie da się na to patrzeć. Chyba, że ktoś zna inny sposób na rozwiązanie tego.
#rodsmoka #houseofthedragon #hbogo #seriale
  • 12
@vind: Nie licz na cokolwiek, co chociaż przypomina dobrą jakość na jakichś darmowych stronkach. Jedyna opcja, to torrenty.

I co to niby znaczy, że nie chcę Ci się ściągać? Przecież to 1 min roboty i potem, tylko czekasz. Zainstaluj qbittorrent i apke napiprojekt. Wchodzisz na rarbg.to szukasz co Cię intersuje. Klikasz na ikonke magnesu, pobierasz. Potem prawym na film i wybierasz opcję znajdź napisy i napiprojekt automatycznie pobiera napisy.
@bachuxd: Za zdecydowanie bardziej komfortowe uważam oglądanie ze strony, niż ściąganie na dysk. Szczególnie, że oglądam z PC, laptopa i telefonu na przemian.
Jakość na streamingu mi wystarczy, byle to HBO Max nie było, bo tam bufforuje mi w takiej jakości, że postaci się nie da rozpoznać XD
Swoją drogą absurdalne co robi HBO. Płacąc im co miesiąc trzeba szukać nielegalnych wrzutek gdzieś po sieci, bo ich strona jest zbyt kiepska
@bachuxd: Na thesb tez masz podane torrenty jak i warezy gdzie jakość masz cudowna, to raz a dwa ze strony online angielskie maja jakość fhd i napisy polskie wiec da się oglądać w przystępnej jakości
@GoracyDelfin: No ale ja przecież nie pisałem, że jakość na torrentach jest zła. Wręcz przeciwnie.

No i tak patrzę na te angielskie stronki i jakość jest cały czas zdecydowanie gorsza i w sumie, to taka sama jak np na filmanie.