Wpis z mikrobloga

Czy to ja z wiekiem (34lvl) straciłem refleks, koordynację, szybkie skanowanie otoczenia czy teraz w to grają tylko jakieś turbo adhd dzikusy bez życia na dopalaczach?

Granie w cod to masochizm jest. Nie wiem czy ktoś kto ma zdrowy łeb potrafi w tym wysiedzieć dłużej niż 3 rundy.
Kupiłem to gówno po kilku latach i może kilka razy normlanie wyłaczyłem, a tak to pogram i leci alt f4 bo #!$%@? mnie strzela w tymi dzikusami no life.

Jak wyszedł COD MW2 to było to mój pierwszy COD i w multiku wywijałem jak mistrzuno w szybkim czasie. Potem w Black Ops 1. Mam dziesiątki screenów z wynikami typy 30:0 30:3 itp w trybie FFA. Po prostu prawie zawsze topka. Potem porzuciłem te granie bo battlefield mają 100 razy lepszy TDM i teraz tak sobie pykam no i się nie da. No #!$%@? takie naćpańce w to grają, że w ślizgu czy skoku strzelają do 3 celów na raz i ogarniają. Te dzieciaki no life teraz takie wyrobione w te gierki czy to normlana różnica wieku kiedy dwa razy młodszy szczyl ma dzięki temu te pół sekundy lepsze ogarnianie sytuacji?

Już nawet nie wspominam, że minimum 80% graczy od wielu dni ma już dawno max lvl. Siedzą nołlajfy #!$%@? na dopalaczach i nie dadzą człowiekowi zagrać. Ale zresztą i tak wali ten cod. Battlefieldy sa lepsze we wszystkim, nawet w graniu w TDM jest to o wiele bardziej grywalne.

#pcmasterrace
#callofduty
#grypc
#gry
#konsole
  • 17
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: ludzie lewelują (chyba zwłaszcza bronie) w trybie invasion tłukąc boty.

straciłeś z wiekiem, ale jak grałeś w starsze cody to coś się zmieniło. matchmaker teraz stara się dobrać ludzi na podobnym poziomie więc ogólnie będziesz spotykał graczy lepszych częściej jeżeli sam jesteś powyżej średniej.

poziom skila zdaje się bazować głównie na punktacji/kda co bywa kłopotliwe czasem. jak z paczki wypadnie jakiś perk typu gunship, armor, chopper gunner i wyjdziesz z
@kacpervfr: to nie tylko recoil, ta gra zawsze była w #!$%@? szybka. tak samo mw2.

ak47 przy 700 pociskach na minutę zabijało w 2-3 trafienia zależnie od dystansu. ttk na długich dystansach jak tutaj mają smg z 1m
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: No ok, ale ile czasu poświęcałeś kiedyś na granie, a ile poświęcasz teraz? To nie jest tak, że nagle w wieku 34 lat jesteś o tyle słabszy, żeby nie być w stanie orać ludzi na pubach. Jest to głównie kwestia poświęconego czasu, motywacji i treningu nie tylko w grze, ale też na jakichś 3party programach typu aimlab.
@Krul_Marcineusz_Pierfszy mam 31lvl, gram tylko wieczorami jak dzieci pójdą spać. I idzie mi całkiem nieźle. Kwestia ogarnia i SBMM, które jest najgorsze w tej odsłonie. Nie zrobisz już 30-0. Chyba że zbijesz SBMM, ale na takie pierdóły trzeba mieć czas.

Jak będziesz #!$%@?, to będziesz grał z bambikami i z nimi sobie pykal. Jak ci pójdzie dobrze będziesz siedział spocony jak w saunie.
@Krul_Marcineusz_Pierfszy cóż życie. Mam mniej czasu, staram się grać jak najlepiej. Też mnie wrzuca do takich lobby, z reguły wychodzę w takich sytuacjach z KDA 1.00-1.20. Są zdecydowanie lepsi, ale nie płaczę. Gra ma sprawiać przyjemność, odprężać po pracy, a nie po to, to kupiłem żeby rzucać padem i się denerwować. Ja się pytam, na co te nerwy?
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: spocence zawsze byli tylko teraz im sie latwiej adoptowac, bo wyrosli przyklejeni do ekranu. Jak jestes 30+ to pamietasz swiat bez neta i granie w kafejkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tez czesto lamie w fpsach online i grywam z ludkami 19-20 - to jest inna percepcja :-) doswiadczenie vs mlodosc.