Wpis z mikrobloga

P 36 Trójmiasto

Zgłoszenie e9e1cd6076cb3772 z dnia 2022-11-12 20:18:00

Imię: P
Wiek: 36
Miejscowość: Trójmiasto

Kim jestem?
Dobra, nie czuję się zbytnio komfortowo pisząc o sobie, ale w sumie nie mam nic do stracenia :) Na pierwszy rzut oka jestem poważnym człowiekiem, ale to tylko pozory, ponieważ tak naprawdę jestem śmieszkiem poza kontrolą choć nie ukrywam, że nie każdy potrafi przełknąć moje suchary. Poza tym jestem ogarnięty życiowo jeżeli chodzi o pracę i rzeczy poboczne, jedyne czego mi brakuje to w sumie kompatybilnego różowego przy moim boku :) (i tak na marginesie, bo wykop wiadomo rządzi się w swoimi prawami, mam za sobą kilka związków, nie siedzę na tagu wiadomym, chociaż trzymam kciuki za chłopaków i za siebie też)

Wygląd
188cm wzrostu, 85kg, budowa muskularna (siłownia + boks), oczy niebieskie, ostrzyżony na 1mm, zarost też 1mm. Według znajomych jestem przystojny, ale no ręki sobie za to uciąć nie dam :D

Zainteresowania
Szeroko pojęta technologia, komputery, gierki (ale raczej z punktu widzenia dewelopera - tj. bardziej preferuje obserwować jak ktoś gra niż grać, wtedy lepiej mogę się zachwycać detalami :)), literatura, kinematografia, sport, spacery. W przyszłości chciałbym spróbować tańca i gry na gitarze

Czego oczekuję?
Hm, niby niczego, ale tak naprawdę to żony szukam :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie wiem, wydaje mi się, że każdy dzień z właściwą osobą może być idealny. Chciałbym się móc z nią razem nudzić i nie rozmyślać nad tym co, jak, kiedy powiedzieć. Po prostu mieć te wzajemne flow. Rozmawiać i rozmyślać o wszystkim, i o niczym, a także w samej ciszy czuć się ze sobą dobrze :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
- dzieci: TAK
- ślub: TAK
- papierosy: nie palę
- alko: okazyjnie (bardzo sporadycznie, nie lubię i też dużo trenuje)

na koniec dodam coś z Harrego Pottera: Akcjo Mirabelka! :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonytrojmiasto #mirekszukamirabelki
  • 1