Wpis z mikrobloga

Czy to tylko specyfika podwarszawskich powiatów, że kibice muszą zapaskudzić każdą możliwą elewacje (także te prywatne), czy tak jest w całej Polsce?
Pytam o przedmieścia, bo pod Warszawą każda elewacja jest wymazana w znaki Legii, bez żadnego dosłownie szacunku. Ostatnio coraz częściej spotykam całe wielkie murale na prywatnych murach i to dookoła zamożnych domów (Komorów) ciekawe czy jest w porozumieniu z właścielem, czy coś jakby wynuszenie?
Mam nawet wrażenie, że im dalej od Warszawy tym jest tego więcej.

#pytanie #pokska #warszawa #krakow #katowice #trojmiasto #poznan #wroclaw #szczecin #lodz
  • 12
  • Odpowiedz
@slammeri:
Myślę, że nie mamy świadomych lokalnych społeczności, które by z rozmysłem kreowały wizerunek swojego miasta i zwalczały takie patologie. W PL jest trochę jak w pańszczyźnie, to co za płotem jest "pańskie / państwowe" i mnie nie dotyczy.

Niby mamy demokrację a ile razy byłeś na radzie miasta i zabrałeś głos? Ja też nigdy;)
  • Odpowiedz
Niby mamy demokrację a ile razy byłeś na radzie miasta i zabrałeś głos? Ja też nigdy;)

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: jakby się całe miasto zebrało na radzie byłoby to conajmniej niepraktyczne. Ale akurat interesuje się tym, czytam protokoły obrad gminy i mam kontakt z radnym, a ostatnio moja sprawa była podnoszona na sesji ;-)
  • Odpowiedz