Wpis z mikrobloga

#dermatologia #izotek #gownowpis #zalesie #przegryw

4 miesiące po rocznej kuracji izotekiem. 4000zł, nasilenie objawów depresyjnych, przez większość czasu taka suchość śluzówki nosa, że non stop robiły mi się strupy z krwi.

Przez 4 miesiące dawka 80mg co przy moich 50kg wagi to bardzo dużo. Poza tym 60mg i przez 2 miesiące 40mg.
Nie polecam.
Pietruchoowy - #dermatologia #izotek #gownowpis #zalesie #przegryw

4 miesiące po roc...

źródło: comment_1668265444j8dsnSQJvwn3Mmk0vIM9cI.jpg

Pobierz
  • 28
@Sajko_gang

@Pietruchoowy:a można spytać chłopa jak stracił dłoń ? a wykształcenie gimnazjalne to chłopa wywalili czy rzucił chłop szkołę ? ehh bez ręki to #!$%@?


Bez dłoni się urodziłem.
Szkołę porzuciłem w 3 klasie technikum informatycznego. Miałem inne plany, ale ostatecznie nie wypaliły i zostałem z niczym.
@AVOIDME Akurat objawy depresyjne to już przy mniejszej dawce miałem nasilone ( mam depresję i zaburzenia osobowości), a to one najbardziej mnie sponiewierały. Miałem nadzieję, że ładna buzia zrekompensuje mi ten rok czasu z gorszym samopoczuciem, ale teraz nie mam i pieniędzy i ładnej buzi. W gratisie poczucie zmarnowania tego wszystkiego i bezsilność wobec problemu.
@Pietruchoowy: Jasne, rozumiem. Sęk w tym, ze ja w momencie, gdy odczułem jakiekolwiek skutki uboczne to po prostu zmniejszyłem dawkę dwukrotnie. Nie konsultowałem tego z dermatologiem, bo dawkowanie izoteku to nie rocket science.

A zaczynałem od dawki 40mg przy 80kg. Ja na Twoim miejscu powtórzyłbym kuracje z mała dawka, cenowo tez to wychodzi lepiej - absurdem jest, ze tabsy z większym stężeniu są nieproporcjonalnie droższe od tych z mniejszym. 2 opakowania
@AVOIDME Raczej nie chcę się w to ponownie pchać. Za dużo pieniędzy nawet przy małej dawce, a i szansa na stałe pozbycie się problemu wydaje się u mnie nie istnieć. Nie mówiąc o skutkach ubocznych.
Mimo wszystko doceniam poradę :)