Wpis z mikrobloga

@pkacper95: No ja kupuje w sklepie. Wegorz np. jest pod scisla ochrona w UK, ale mozna kupic bez problemu. Taka herezja mozna powiedziec. Ogolnie zajebiste sa ryby morskie. Sardele, makrele, szprotki.
@pkacper95: no tu w UK maja pelne zamrazarki w kazdym sklepie. Ja kupuje tez sardele z fish market. Bo jak wiadomo, w wedkarskim ceny sa z kosmosu. Minogi morskie. Minog czy wegorz ma to do siebie, ze sa bardzo oleiste i na jeden kawalek mozna lowic caly dzien, nawet wyciagajac par ryb, bo twarda skora. Ryby morskie latem to na w pol zamrozone zakladam. I owijam elastikiem. No ale tak samo
cskparty - @pkacper95: no tu w UK maja pelne zamrazarki w kazdym sklepie. Ja kupuje t...

źródło: comment_1668250164xwAII352DTVKiEEGlvC9BP.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cskparty: dzięki, ciekawe. W Polsce widziałem jak łowią na śledzie w oleju. Sam łowiłem na krewetki sklepowe ale ze słabym efektem. Lepsze efekty miałem właśnie na trupka moczonego lub nastrzykniętego tranem.
Zestaw karpiowy. W sensie zylka, kolowrotek, wedka. Sa jakies dziwne pacynki, ja uzywam gumki. Recepturka miedzy kolowrotkiem a sygnalizatorem i tam petelka wcisnieta. Na tyle mocno by od razu bez oporu wyskoczyla. Ciezarki minimun 60 gram. Nawet jak lowisz w stawie, dwa metry od brzegu. Chodzi o to by sie nie ruszal i ulatwial zylce odchodzic podczas brania. I taki #!$%@?. Stojak na zylke. Szczupak przy najmniejszym oporze pusci. Troche pianki byle
cskparty - Zestaw karpiowy. W sensie zylka, kolowrotek, wedka. Sa jakies dziwne pacyn...

źródło: comment_16682614546WYxFuQ1SVDCNYV0QLKIl2.jpg

Pobierz