Wpis z mikrobloga

Prawdziwy next-gen experience.

- Quest giver stojący pośrodku i npc snujący się w tle rodem z gry mmorpg
- Twarde cięcie, dłuższy czarny ekran oznajmiające, że scena dialogu jest czymś oddzielnym od pozostałego gejmpleju
- Dynamika sceny w postaci dwóch stojących nieruchomo osób rodem z Dragon Age Origins z 2009 roku
- Mimika twarzy rodem z Star Wars KOTOR z 2003 roku
- Jakość głosów rodem z polskiej dowolnej produkcji filmowej

Szczerze mówiąc coraz mniej się jaram tą produkcją. Rozumiem że studio nie jest producentem gier AAA, ale jednak w 2023 roku mogli się bardziej postarać, jeśli chodzi o jakość ważnego elementu jakim są sceny dialogów między postaciami.

#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #playstation #harrypotter #hogwartslegacy
pablo397 - Prawdziwy next-gen experience. 

- Quest giver stojący pośrodku i npc sn...
  • 68
  • Odpowiedz
@pablo397: O cholera! Czekałem na ten tytuł, ale faktycznie nie zachwyca... Wygląda jak gra sprzed 10 lat. Poczekam na recenzje i kupię ewentualnie używaną, ale zniechęciłem się srogo.
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: dlatego też nie rozumiem skąd ten hype. Studio, które nic wielkiego nigdy nie stworzyło, wydawca który od dłuższego czasu wyłożył lachę na graczy single player, zapowiedzi pełne ogólników z których nic nie wynikało... Siła marki? Przyznam, ze nie jestem wielkim fanem. Tj. przeczytałem wszystkie książki i mi się podobały ale nie obejrzałem żadnego filmu ani nie grałem w żadną grę. Rozumiem jednak, że jest grono wiernych fanów ale nawet oni
  • Odpowiedz
@pablo397: teraz mogę słabo pamiętać, ale chyba już pierwszemu Wiedźminowi w 2007(!) roku dostawało się w recenzjach, że postaci w dialogach są statyczne i dziwnie gestykulują. Może ktoś im kazał się wzorować na Wiedźminie, tylko nie powiedział, o którą część chodzi.
  • Odpowiedz