Wpis z mikrobloga

Wszyscy sie martwili ze @Andromeda_YT nie bedzie miala materialu po tym jak Girkina zwerboewali. Teraz pewnie nie wyrobi na dwie zmiany. Tam jest tyle zlota ze nie da sie nadarzyc. Mam nadzieje ze Andromeda kiedys napisze ksiazke, w takim stylu jak tlumaczy/komentuje.
#ukraina #wojna #rosja
  • 13
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: lubię myśleć, że moje tłumaczenia to jednak coś więcej. Sam rozumiesz, jedni przeczytają artykuł i na swoim vlogu go streszczą, a ja daję tłumaczenie całego artykułu, żeby dać dokładny obraz sytuacji, a nie moją interpretację czy urywek bez kontekstu.

Co do moich wstawek... popatrz na to w ten sposób - nie proszę o lajki, suby, patronat, nie czytam list, intra/outra, nie mam treści sponsorowanych (czasem tylko powiem o zbiórce humanitarnej),
  • Odpowiedz
@Andromeda_YT: ja nie neguję twojej pracy robisz kawał dobrej roboty. Co do komentarza wolał bym bez - tak samo jak wolę film bez muzyki jeśli ktoś wykonuje jakaś czynność na filmie ale to kwestia gustu jedni wolą z drudzy bez, inni wolą żeby ich ukierunkować na informacje i realia rosyjskie (jak odbiera daną informacje przeciętny Rosjanin a jak Europejczyk) drudzy wolą czyste tłumaczenie ale jak się zastanowić to faktycznie chyba mniejsza
  • Odpowiedz