Wpis z mikrobloga

Noszę taką ilość szpeju i poszukuję jakiejś fajnej nerki żeby to gdzieś trzymać jeżeli nie noszę spodni, bluzy czy kurtki z odpowiednią ilością kieszeni. Zastanawiałem się albo nad nerką Helikon Possum albo Helikon Bandicoot ale nie mogę się zdecydować czy brać mniejszą czy większą, no i może są jakieś lepsze, podobne opcje jak od Helikona. Także co moglibyście polecić?

#pytanie #edc
supra107 - Noszę taką ilość szpeju i poszukuję jakiejś fajnej nerki żeby to gdzieś tr...

źródło: comment_1668170255BW4KFzmGK8HWFOW0s2i1ei.jpg

Pobierz
  • 15
@ms86: Hm no nie wiem, Baribal ma bardziej sens jak robisz na zamówienie, mam od nich tylko portfel, a i te nerki od Baribala są takie zbyt militarne moim zdaniem, mogą się gryźć z bardziej ulicznymi ciuchami. Te nerki Helikona mi się nawet podobają, ale właśnie nie wiem czy brać mniejszą czy większą, i podobno obecne modele mają inny organizer i niektórzy mówią że jest gorszy, tyle że jedyne co to
@supra107 ja mam Baribala robionego na zamówienie, czarny, pogłębiany i tylko te taśmy mol mogą jedynie sugerować militarny styl.

Jeszcze looknij na Pentagona przy Twoje ilości sprzetu
@supra107: Mam Bandicoota i myśle że będzie dobry. Moim zdaniem lepiej mieć zapas miejsca niż upychać wszystko. Co do organizera to wyrzuciłem go i uszyłem sobie własny dostosowany do mojego szpeju. Ogólnie po roku użytkowania nic się nie dzieje i bardzo polecam :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: to że tyle nosisz to jeden wał, co to komu przeszkadza. Ale ostrzałka na edc to już spore poświęcenie :))

Próbowałeś nią ostrzyć ostrza ząbkowane? Da się? Chciałbym mieć coś w domu na ząbkowane, a w dupie mam ostrzałki które zajmują cała szufladę w kuchni i kosztują 500zl, takie małe gowienko byłoby znacznie lepsze do moich prostych potrzeb. Ten szpikulec to po prostu "diamentowy" pilnik, tak?
@supra107 nienawidzę nerek, torebek itp. Tylko plecak. Jeżeli nie mam przy sobie plecaka to biorę najważniejsze rzeczy w kieszenie, nóż wewnętrznie między majty a spodnie tak jak kaburę IWB
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zzbkk: ja uwielbiam nerki w lecie. Latasz w lekkich gaciach to nawet telefon ściąga w dół :p a tak walisz co wlezie, multitoole, klucze itp i chillout.

Trochę mi głupio po mieście z tym cały rok latać ale chyba zacznę :p