Wpis z mikrobloga

@Anofus69 no tych to się nie boję, zawsze w lato mam pełno pajęczyn bo nie chce im niszczyć pracy xd

@beer_man no różne są te obrzydlistwa widziałem kiedyś na YouTubie jakieś walki Scorpion vs jakas wielka modliszka #!$%@? wiara ma we łbach xd
  • Odpowiedz
@beer_man: ale mimo że sama mam 3 poe, to nawet swojego kędziorka nie chcę brać na ręce bo nie chce ryzykować po prostu, one są od patrzenia i podziwiania, od glaskania mam kitku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem nie znam sie na polskim, ale wszelkie walki zwierząt bez dyskusji powinny być #!$%@?. Karmienie drapieżnika nawet żywym pokarmem to jedno - musi coś w końcu jeść,
  • Odpowiedz
@beer_man: a ta gienia to jest prześliczna, i widać że rozpieszczona z napchanym dupskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale popieram podejście, by nie zachęcać, a jak już to informować o ryzyku.

Troche jak z narkotykami xDD
  • Odpowiedz
@Anofus69: O też ładna, chromki żadnej nie mam, ale faktycznie upasiona strasznie. Dobrze, że niski pojemnik to nie upadnie i sobie głupiego odwłoka nie rozwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beer_man: bo zeżarła dorosłego Madagaskara i w #!$%@? miała że byl większy od niej
Chromki nie myślą
Chromki jedzą

A krzywdy sobie prawdopodobnie nie zrobi bo siedzi sobie większość czasu w łupinie makowca i myśli nad swoimi pajęczymi sprawami.
  • Odpowiedz