Wpis z mikrobloga

@Shyvana: nie seksistą tylko zawsze mi się wydawało, że dziewczyny nie potrzebują jakichś fajerwerków, byleby aparat działał jakotako xD ale to pewnie zależy do czego się używa fona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dajpancenta: powiem ci ze jakbym wybierala nie bedac w sklepie to bym sie nie zdecydowala na zielony bo na zdjęciach w necie wyglada slabo i wzielabym ten rozowy, ale jak go zobaczyłam na zywo to sie zakochalam, bardzo elegancki i taki szlachetny odcien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana: kupiłem 13 pro i w sumie nie wiem po co, po pierwsze za duży po drugie jakieś głupoty w IOSie jak kijowa klawiatura, beznadziejne ustawienia, do tej pory nie wiem w jaki sposób zapisać PDFa
@Shyvana: Jeden z gorszych androidów. Jedyne co ma to fejm odwrotnie proporcjonalny do jakości.

Pierwszy raz w życiu widziałem cięcia animacji na 120Hz ekranie, bateria to gówno, mój 3letni op7 pro trzymał dłużej.
Zepsuty przez lagwizza 2.0
Samsung ma problem ze procesem produkcyjnym mikroprocesorów, zepsuli chyba dwie generacje snapów i psują cały czas swoje Exynosy.
Dlaczego apple się nie stara i leci w kulki z klientami? Bo może, bo główny konkurent
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: 4700, jest teraz do konca tygodnia promka - 500zl na niego w sklepach, a xkom jeszcze za free doklada ten śmieszny głośniczek co widać na zamówieniu. To za ten model 22 plus 6.6 cala, jak wolisz jakis mniejszy to model s22 zwykły z 6.1 cala chodzi za 3800