Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak radzilibyście sobie z samotnością w sytuacji, gdy wyprowadziliście się kilkaset kilometrów z rodzinnej miejscowości do miasta wojewódzkiego, ale macie już ponad cwiarę na karku, nie studiujecie, nie macie tu żadnych znajomych i pracujecie hybrydowo, z czego i tak w biurze zazwyczaj bywa pusto. Jak w takiej sytuacji poznawać nowych znajomych? Z hobby to chodzę sobie na siłownię, ale chyba nigdy nie zdarzyło mi się tam z nikim rozmawiać. Co zrobić by mieć z kim wyjść na piwko czy nawet spotkać się pogadać?
#samotnosc #zwiazki #feels

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636d5378007ab8c1ec17a8fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Sprawdź na np.: FB, czy w mieście nie ma kogoś, kogo kojarzysz, łatwiej wtedy się wkręcić na jakąś posiadówkę. Lokalne tagi na wykopie — ja tak trochę osób poznałem w Olsztynie i Warszawie, a i kilka razy na Woodstocku się napiłem. Mała liczba osób w firmie też raczej nie jest problemem, jak ktoś gada z tobą, to zaproponuj wyjście do baru, albo coś podobnego.

Poza tym, są jakieś grupy miast,
OP: @ktomizajalnazwy: @przecietnyczlowiek:
Nie mam psychy napisać tego posta ze swojego konta wykopowego, a co dopiero się z kimś stąd spotkać :(
Ogółem najgorzej jest właśnie w takich momentach jak teraz, gdy nadchodzi weekend i nie zasłaniam się już pracą, wtedy czuję się kompletnie bezsilny chcąc ruszyć się z domu. To znaczy jestem w stanie z niego wyjść, ale nie mam zupełnie pomysłu co mógłbym robić. Jaki jest sens
@AnonimoweMirkoWyznania: byłam w tym samym miejscu rok temu. Zaczęłam od wspólnego sportu/hobby, bo i w poprzednim mieście miałam sporo znajomych z tego środowiska. Doszli znajomi z pracy, kurs językowy, zapisałam się na grupowe zajęcia sportowe i jakoś leci. A jak mi strasznie źle to i tak wracam do starych na weekend.
**firstclassproblem_maker: Zawsze kisne z tych rad, ze siłownia to dobre miejsce na poznawanie ludzi.
Na silowni inni ludzie mają cie w d
**. Wiekszosc tam przychodzi w konkretnym celu, a nie żeby zawierać znajomości.
Jak chcesz poznawać ludzi to musisz znaleźć sobie jakąs inną grupe, bardziej otwartą. Zapisz sie na jakis kurs garncarstwa czy scianke wspinaczkowa czy co tam innego lubisz robic, poszukaj na forach sparing partnerów do gry