Wpis z mikrobloga

Kij mi w ryj. Przez wypadek mam dużo opóźnień, więc zasuwam ile się da. Ale dziś mówię, nawet spoko, wrócę o 17. Jeszcze tylko pojadę po beton na jutro do cementowni (bo jutro święto i zamknięte). I tak sobie radośnie wracam z 2.5 tony na pace aż coś zaczęło walić. Pomyślałem, że jedna z opon z tyłu się rozpadła. Ale nie, ruszam znowu. Dalej napierdziela. Bliźniaki się odkręciły. Okazuje się, że klucz ma 30cm, aby do domu dojechać i dowalić tam.

A w domu myślę sobie, a wypiorę ubrania na jutro. Włączam pralkę, coś jebło i gniazdko nie działa.

Ostatnio każdy mój dzień składa się z takich gówien

Też tak macie, że jak coś nie idzie, to już po całości?

#iveco #motoryzacja #emigracja #zalesie
  • 27
@trx87:

Strata godności po posraniu się w gacie byłaby gorsza xD

Chyba zależy od człowieka.
Miałem kiedyś takiego w firmie, co się zesrał na budowie w gacie i się z tym nie krył.
Za każdym razem, gdy był ktoś nowy mówiłem "opowiedz Loic jak się zesrałeś w gacie" a on z uśmiechem opowiadał
@trx87: bywa. Sra się przecież w życiu dziesiątki tysięcy razy. Jak raz narobisz w gacie to przecież nadal świetne statystyki.
Chyba, że chcesz zachować "clean sheet" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trx87:

Nikt nie ma clean sheeta, każdy się kiedyś zesrał w gacie/pieluchę, nie oszukujmy się :D

Nie no, w pieluchę się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam, jak poszedłem do wojska to mieliśmy warty na lotnisku. Na początku dziwiłem się dlaczego te posterunki są tak zasrane wszędzie. Dlaczego na środku a nie gdzieś w krzaki? Jakiś czas "wojskowej diety" czyli kawa i fajki mi to wytłumaczył.
@PiotrFr: zdarzało się nie raz, że przez parę dni ciągną się dużych pech. A kontrastu nigdy nie ma, żeby mieć dużo szcześcia, tylko albo jest normalnie, albo pech i to czasami absurdalny wręcz.
@trx87:

firecracker

xD

Do dziś stosuję, mój organizm jest już tak pięknie nauczony


Raz byłem zbyt optymistyczny i stwierdziłem, że dam radę dopalić do końca

@r5678: ja właśnie nie.
Albo idzie super wszystko, bez wysiłku ale jak coś się chrzani to po całości. A najgorsze są takie pierdoły, gdzie już nie masz siły a tu kolejne, normalnie nic nie znaczące gówno
@trx87:

No cóż, na wykopie dyskusje o gównie pasują idealnie

Są jakieś tagi do tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic, liczę że jutro będzie lepiej.
I że ten beton jutro jeszcze nie będzie twardy
@trx87:

Nie wiedziałem że we Francji też jest święto

Jest w wielu krajach. A w Polsce ludzie się dziwią, bo przecież "święto niepodległości"

A co się stało, że ta niepodległość się pojawiła, to mało kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)