Wpis z mikrobloga

Nie ma Dawidowicza i Klicha, a sa powołani Jedrzejczyk i Damian Szymanski ktorzy maja tego samego menedera co michniewicz. Jest Dragowski ktorego menedzerem jest bratanek klueszy, a nie ma Grabary. Pewnie to tylko zbieg okoliczności, znajomosci z menederami przeciez nie maja wplywu
#mecz #reprezentacja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NanuszJowak91 No tak, na pewno powołał 35-letniego Jędrzejczyka, żeby go wypromować i zarobić na transferze, a nie młodego Karbownika, z którego profity Mario Piekarski może ciągnąć jeszcze przez wiele lat.
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: Dawidowicz jest po kontuzji, obejrzyj sobie niedawnego foot trucka z nim. Sam mówi, że nie czuje się jeszcze pewnie. Klich nie gra w ogóle w klubie i na jego pozycji mamy Sebastiana Szymańskiego i Ziela. Damian Szymański jest defensywnym pomocnikiem i wskoczył do kadry po kontuzji Góralskiego. Żeby doszukiwać się tu spisków menedżerskich to trzeba mieć foliową czapeczkę xD
  • Odpowiedz
@luke4539: ale rozróżniaj grę w klubie od turnieju, ok? Zszedł w 78 minucie, to mecz przed MŚ i może odpocząć. Na mistrzostwa są potrzebni zawodnicy do grania na 100% minimum 3 mecze w krótkim odstępie czasu
  • Odpowiedz
@zadrawoku Czapke foliową to chyba ty masz xD Abstrahując od tych powiązań menadżerskich to powiedz mi co reprezentuje teraz sobą 35 letni Jędrzejczyk, który też jest po kontuzji, albo Grosicki. A Drągowski w porównaniu z Grabarą czy Gikiewiczem to wgl szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91:
ja wiem że managerowie itp, ale patrząc na występy w tym sezonie, to nie jest aż taka dziwna decyzja:

Dawidowicz: 6 meczów w Serie A (w tym 2 po 90 minut), jedna czerwona kartka; jeden mecz wygrany, jeden remis, reszta przegrana
Jędrzejczyk: 13 meczów w eklapie (11 po 90 minut), 7 wygranych, 4 remisy, 2
  • Odpowiedz