Wpis z mikrobloga

@ampcode: nie moze zainstalowac bo nie mam tyle gb na dysku, niby gre odinstalowalem, odinstalowala sie w sekunde, plikow nie ma ale 118gb jak bylo tak jest i nie moge zainstalowac znow bo krzyczy o brak miejsca
po co ja kombinowalem, a juz wiem po co, bo nie bylo miejsca na scenerie xD swoja droga tragedia ze po takiej operacji Microsoft sie zbugowal jak program napisany przez 15 latka
@10129: znalazłem to co zajmowało tyle gb, usunałem, instaluje msfs na nowo, jezeli nie bedzie to dobrze działało to leci caly system w #!$%@?, najgorzej ze wszystkie ustawienia poszly sie *****
jeszcze RDDR2 instalowalem, ale po 1.5h stwierdzilem, ze anuluje instalacje bo jeszcze godzine miala trwac a tak to se pykne w msfs, teraz nie gram w rddr2 ani nie pykam w msfs
@przodowyryl: może stracił tylko dostęp do tej "mniejszej" części gry z plikami instalacyjnymi skoro reszte masz na dysku. Zapuść instalator i podaj mu ścieżkę do reszty, może łyknie.

Pod żadnym pozorem nie używaj opcji "napraw" w Steam przy MSFS. Spowoduje to usunięcie całości z dysku - przerabiałem.
@LordLookas: nie łapnął, cały czas twierdził że nie mam miejsca na dysku, próbowałem wskazywać lokalizacje ale włączał się MSFS i wyskakiwało to okienko z aktualizacją, chciał aktualizować ponad 100gb no i nie dość że zrobie reinstall msfs (pewnie strace ustawienia ;x) to jeszcze i tak na pewno część miejsca które uzyskałem na scalaniu dysku pójdzie się je***
@przodowyryl: Spróbuj ustawić ten folder jako domyślny:

How to change location of microsoft store apps

Press Windows + I to open Settings.
Select System. Click on Storage.
Click on the link "Change where new content is saved."
Under "New apps will save to:" change the drop down option to your desired location.
@przodowyryl: Znalazłem jeszcze takie coś:

All you actually had to do was click on the box showing the packages path and browse to the correct location. Then as soon as you start the download the displayed required space will be recalculated to just what is required (if any).

Czyli jak masz wskazaną ścieżkę instalacji na ekranie poniżej, trzeba w nią kliknąć i wskazać folder, w którym już jest gra.
SierzantCruchot - @przodowyryl: Znalazłem jeszcze takie coś:

All you actually had ...

źródło: comment_16681541164d781AlwSCiemlDRpL10vM.jpg

Pobierz