Wpis z mikrobloga

Jakie grupy zawodowe dostaną najbardziej po dupie z powodu kryzysu i was to cieszy?

Ja zaczynam:
- Budowlańcy/meblarze/monterzy wszelakiego rodzaju. Przez tani pieniądz ludzie zaczęli pakować gigantyczną ilość kasy w nieruchomości i remonty. Januszom po podstawówce odwaliła woda sodowa i zaczęli wołać za ułożenie płytek kosmiczne pieniądze. Oczywiście krętactwo tej branży/robienie na #!$%@? i traktowanie klienta jak śmiecia którego można na wszystkim oszukać zostało. Niech giną.

- #programista15k - Banda mentalnych dzieciaków z autyzmem uważających się za lepszych od reszty bo trafił im się uprzywilejowany zawód. Specjaliści od wolnego rynku i fanatycy konfederacji uważający się za elitę bo dużo zarabiają.

#zarobki #remontujzwykopem #remont #kryzys #inflacja
  • 73
Prawdę o wykopowych zarobkach możesz zobaczyć pod każdym rozdaniem jakiegoś gównokuponu za 2 złote czy innego gówna gdzie wykopki się tłoczą jak emeryci na promocji karpia w lidlu.


@thewickerman88: Nie wiem co to za argument, tagowe 15k przekroczyłem a klikam każde rozdajo w ciemno xD Uważasz, że jak się zarabia taką kosmiczną flotę to darmowy kupon śmierdzi?
nie pracuję jako księgowy, widać, że niewiele wiesz o finansach, skoro utożsamiasz je z księgowością ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho: Wciąż więcej niż ty ty o IT. Może gdybyś rozumiał o co chodzi w tych całych kąkuterach przebranżowiłbyś się i nie pękałaby ci dupa o czyjeś zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Banda mentalnych dzieciaków z autyzmem uważających się za lepszych od reszty bo trafił im się uprzywilejowany zawód. Specjaliści od wolnego rynku i fanatycy konfederacji uważający się za elitę bo dużo zarabiają.


@francoisinho: Mnie zarobki przepisywaczy excela wiszą i powiewają ( ͡° ͜ʖ ͡°)