Wpis z mikrobloga

Podajesz w sumie dosyć ekstremalny przykład. I tak stracili znacznie mniej niż gdyby trzymali to na lokacie.


@hrabia_ponimirski: podaje przykład adekwatny do obecnej sytuacji. A lokaty w tamtych latach dawały po 5-8% rocznie, więc jeszcze by zyskali względem inflacji w tamtym okresie czasu.
A lotem lokaty spadły do zera i nie dawały nic. Mieszkania coś generowały. A przykład wybrałeś taki żeby uzasadnić tezę.


@hrabia_ponimirski: ty w ogóle nie wiesz, jak kształtowało się oprocentowanie lokat i inflacja od 2006 roku, więc nie udzielaj tutaj rad, bo się kompromitujesz. Dodatkowo po 2014 roku ludzie rezygnowali z lokat i wrzucali kasę w obligację lub na giełdę, czego też nie opisałem.

Inwestowanie w nieruchomości przy małej skali to
Tematem było porównanie lokat i mieszkań w długim terminie a ty mi wyskakujesz z akcjami i obligacjami. #!$%@? głupoty pod własna tezę.


@hrabia_ponimirski: i odpowiedziałem ci, dlaczego lokaty były lepszym wyborem niż mieszkanie, ale nadal nie masz pojęcia jak wyglądało oprocentowanie lokat w tamtym okresie czasu i się produkujesz. EOT