Wpis z mikrobloga

Skończyłem Saints Row: The Third Remastered i to chyba nie jest seria dla mnie.

Historia jest abstrakcyjna i w żadnym wypadku nie jest to minus natomiast sama gra mnie kompletnie nie wciągnęła.
W pewnym momencie zacząłem po prostu przechodzić główne misje jedna i po drugiej i właściwie tyle. Nie byłem w stanie poczuć tego klimatu, samo miasto też w żaden sposób mnie nie zachwyciło.
Nie wiem czy od razu zaczynać IV, spróbować później czy w ogóle dać sobie spokój. To był mój pierwszy kontakt z serią i ogromną ilość ludzi ją zachwalała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#saintsrow #ps5 #ps4
SpiderFYM - Skończyłem Saints Row: The Third Remastered i to chyba nie jest seria dla...

źródło: comment_1668081127TKNac6nfkOtSJI1hbgXPMv.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@SpiderFYM 4 nie zaczynaj bo to nie ma sensu

W tej serii to właśnie trójka była szczytem, jeżeli cię nie kupiła to czwórka która zawiodła fanów raczej nie pomoże.

Zresztą 4 to miało być pierwotnie dlc do trójki ale na siłę rozbudowali to na pełną grę i skończyło się dla mnie słabo.

Ewentualnie można sprawdzić ten najnowszy reboot ale ja dałem sobie narazie spokój.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Trzecia czesc ogralem 2-3 razy a od 4 odbilem sie po 2godzinach gry. Postac dysponuje supermocami i biegasz ulicami szybciej niz jezdza samochody+ taranujesz wszysyko na swojej drodze, wiec jazda autem tak naprawde jest ci niepotrzebna. Mozna chyba bylo tez bardzo wysoko skakac/latac + inne zdolonsci tez sprawialy, ze sttzelanie z broni przestawalo miec sens.

Ostatnio kupilem Saint Row z 2022 na ps5 za jakies 150zl i tam juz
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: jest na mojej liście do ogrania, boje się tylko że jak odpalę te później części, które nie są remasterem to się zrażę.
Czy ta seria jest w jakimś stopniu podobna do Sleeping Dogs?
  • Odpowiedz
@SpiderFYM:
Olej te trzy remastery (3,4,5) i ograj tylko zero, kiwami dwie części i szóstkę, ja tak właśnie do tej serii podszedłem. Właśnie wczoraj zero skończyłem i już ogrywam Kiwami 1, bo ta gra po prostu ciągle mnie trzyma przy sobie.

Czy jest podobna do Sleeping Dogs? chyba nie, to jest inny typ gry niż wszystko co do tej pory ogrywałem. Masz otwarte miasto pełne pobocznych aktywności i subquestów, które
  • Odpowiedz