Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ktore_to_juz_konto Nie znam, ale akurat w konfie jest póki co najwięcej rosyjsko-lubnych, czy to ze świecznika jak Braun czy Korwin i Wilk, czy właśnie tych pomniejszych. Jednym słowem w konfie jest większy procent rusofili niż w całym sejmie.
  • Odpowiedz
@sandal: a przeglądałes wpisy osób z innych partii - mam na myśli jakiś nołnejmów z piątego rzędu? Jest szansa że obracasz się w kręgu osób które po prostu mają fioła na punkcie Konfederacji?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ktore_to_juz_konto: No mnie akurat w c--j konfa zawiodła bo wiele lat na nią głosowałem więc interesuję się nią trochę bardziej. Aktualnie nie ma na kogo głosować. Ale z ciekawości popatrzę, jednak myślę że gdyby tak było to by kuce grzały jak temat z Czarzastym.
  • Odpowiedz
@sandal: no widzisz - sam wspominasz Czarzastego. Jest duzo afer dotyczących posłów PO czy PiS, więc szukanie wśród nołnejmów nie ma sensu. A Konfederacja to male i nowe ugrupowanie, nie mają takiego zaplecza żeby inwigilować każdego kto się tam przewinie i nie odgrywa żadnej roli.

Ja się nie zawiodłem, wiadomo Korwin pitoli głupoty, ale co do realnych działań jestem z grubsza zadowolony.
  • Odpowiedz
@sandal: tak, akcje stop ukranizacji popieram w takiej formie jak to przedstawia Konfederacja - czyli pomagajmy ale nie rozdawajmy socjalu. Ale na pewno znasz wyjaśnienie całej akcji i nie ograniczyłeś się do samego słabego sloganu skoro śledzisz Konfederację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sandal: no właśnie takie jak napisałem w skrocie. Że w samej akcji nie chodzi o zaprzestanie pomocy Ukraińcom, tylko o robienie tego z głową bo musimy pamiętać o swoich rodakach i o swoich problemach np z budżetem. Oczywiście łatwo populistycznie wydawać miliardy na pomoc bez ograniczeń, uchwalić fundusz pomocowy i dodrukować kasę, tylko potem będzie płacz że inflacja rośnie. Widziałem kilka wywiadów w których posłowie Konfederacji to wyjaśniali szerzej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ktore_to_juz_konto: Przecież on odwraca kota ogonem że nazwa #stopukrainizacjipolski nie jest wymierzona w Ukraińców, no niestety nazwa jest
Tak samo #stoppolonizacjiniemiec (przykładowo) byłoby wymierzone w Polaków, a nie w Angelę merkel xd bo jeśli nazwa miałaby dostyczyc Angeli Merkel to powinna być #stopangelimerkel a gdyby #stopukrainizacjipolski Polski (w sensie nazwa) nie dotyczyła Ukraińców tylko PiS to powinna się nazywać #stoppisowiwsejmie
  • Odpowiedz