Wpis z mikrobloga

Zaksa żeni niespodziewanie dużą kupę w tym sezonie. Wszyscy wiedzieli, że po odejściu Semena nie będzie łatwo, ale aż takiej tragedii się nie spodziewałem
- Zaczęło się od brazylijskiej telenoweli pod tytułem "Kto zastąpi Semena?". Skończyło się, że Denis Karyagin zapuszcza korzenie w kwadracie dla rezerwowych.
- Pieprzony szpital a nie klub. Takiej liczby kontuzji to chyba nawet Warszawa nie miała.
- Żaliński i Wiltenburg grają piach.
- Jakoś niemoc, zbieranie grzybów, duża liczba błędów.

Nie wiem, czy Sammelvuo aż tak nie ogarnia, czy brakuję ręki Świderskiego. Czy może po prostu fakt, że 8 osób z Zaksy orało przez cały sezon reprezentacyjny.

#siatkowka
  • 5
@groman43: brakuje to przede wszystkim pieniędzy. nikt poważny w ramach wolontariatu grać nie będzie w imię idei i prestiżu, więc wyskakują kwiatki transferowe typu Denis. już w rozumowaniu samej góry coś poszło mocno nie tak i no… bicza nie ukręcisz.
@GonzoPicasso: Nie zgodzę się. Wcześniej Kaczmarek atakował mniej, ale wynikało to z faktu, że miał po prostu kończyć najtrudniejsze piłki, a nie mieć milion ataków w secie. Ofensywa rozkładała się na trzech graczy.
Teraz, na początku sezonu, został sam bo Olek był kontuzjowany a drugie lewe skrzydło w ataku istniało tylko od czasu do czasu.
@kasieu: Nie wiem czy to kwestia braku kasy, czy niechęci do wydawania kasy. Zaksa powinna
@groman43: to swoją drogą. już gdzieś to wspomniałam, ale dla mnie bulwersujące jest to, że zamiast traktować pieniądze za Kamila jako coś ekstra co można wydać na innego top zawodnika to kończy się na tym, że sponsor przykręca kurek i finalnie bilans jest zerowy. ale być może nie znam się na finansach i robieniu biznesu ( ͡° ʖ̯ ͡°)