Wpis z mikrobloga

Jako brzydki typ 3-5/10 (to zależy kto ocenia) w przeszłości musiałem #!$%@?ć półroczne fikołki, żeby być z jakąś laską w związku i niekoniecznie zaliczyć. Dziś, mając swoje lata śmieję się z samego siebie co ja wtedy robiłem, można powiedzieć jakim byłem spermiarzem/orbiterem. Brzydzę się teraz okropnie swojego stanu z przeszłości. Poniekąd przez jeden związek zawaliłem studia... czy było warto? no zdecydowanie nie... bo teraz jestem samotny. Chciałbym cofnąć czas i postawić na swój rozwój... niestety tzipy przesłoniły mi oczy i teraz jestem tu gdzie jestem.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja
  • 4
@przegryw_168: Jesteś tu gdzie jesteś, bo takie podjąłeś decyzje. Może było Ci ciężko z powodu różnych czynników, ale nie Tobie jednemu. Wkurzasz się na te kobiety, bo tak naprawdę jesteś zły na siebie, że na to pozwoliłeś. Musisz odpuścić i nie ma innego wyjścia. Wiesz, czym się często różni normie od przegrywa? Nie, nie wyglądem. Normiki też są niskie, brzydkie, z zakolami. Normik nie rozpamiętuje, nie wierci sobie dziury w brzuchu,