Wpis z mikrobloga

Ale mi życie dobrało drużyny do kibicowania.
Z racji miejsca zamieszkania(parę kilometrów od Szczecina), jestem "zmuszony" im kibicować.
"Duma Pomorza" mimo że na krajowym podwórku jest już od 74 lat, to nigdy w swojej historii nie zdobyła MP. Tym bardziej PP.
To jest tak nie wiarygodnie by drużyna zaliczana do czołówki nigdy nie za smakowała trymfu w krajowych rozgrywkach.

Drugą drużyną której kibicuję to Arsenal.
Tutaj aż takiej tragedii nie ma bo Kanonierzy zdobyli trzynaście mistrzostw Anglii(trzeci wynik) oraz czternaście razy FA Cup(pierwszy wynik).
Bolączką druzyny grającej obecnie na Emirates Stadium, jest to że ani razu nie wygrała LM (wcześniej Puchar Europy).
Jedynie co udało się zdobyć to nieistniejący już Puchar Zdobywców Pucharów w 1994 roku,oraz(też już nieistniejący) Puchar Miast Targowych w... 1970 toku.

Ehhh czemu Bergkamp wybrał taki klub jak Arsenal a nie dajmy na to Tottenham.
A nie czekaj...

Wracając do Pogoni, to kibice na
Twardowskiego(Karłowicza) nigdy nie przestaną śpiewać "Wiara. Wiara jest w nas. Mistrza Polski nadejdzie czas".
Przynanie za ich jak i mojego życia.
#mecz #ekstraklasa #pogon #arsenal #pilkanozna
  • 12
@rybazryzem85: nikt ci nie każe kibicować, to twój wybór. Nawet jeśli za małolata byłeś "zmuszony", to jako dorosły człowiek mogłeś już sam zdecydować czy nadal chcesz, czy wolisz inny klub¯\_(ツ)_/¯
@rybazryzem85 najzabawniejsze że ostatnie 10 lat Pogoni to jeden z najlepszych okresów w historii klubu a i tak narzekanie kibiców nie ma końca, o wyzwiskach w stronę władz nie wspomnę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zi3L0nk4
Jak napisałem miejsce zamieszkania, robi swoje. Nawet jakbym przerzucił się na inny zespół ( kibicuję też...Lechowi Poznań) to i tak Pogoń będzie na pierwszym miejscu

@apaczessi
Tylko że jak Mroczek zaczął zarabiać na Pogoni, to stał się jeszcze bardziej chytry by sypnąć trochę kasy na transfery. Wydawać jest z czego bo paru chłopaków udało się sprzedać za przyzwoite pieniądze. Vahan za 900 tysięcy euro to trochę za mało jak na klub,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toent: ale o co się zesrales? Po pierwsze nie wiem czemu się #!$%@?, bo pytałem OPa a po drugie to zadałem normalne pytanie, nie wiem o co spina. Chyba że koledze kolbe #!$%@? i musisz go też bronić na portalu że śmiesznymi obrazkami
@rybazryzem85: Najlepsze że moja piękna Jagiellonia mimo 100 lat historii też była by "beztrofeowcem". Ale finał PP w 2010 roku wygrany... z Pogonią xD i w gablotce coś mamy(no i 2 przegrane finały były też)